Connect with Us

“Saimirit i pëlqejnë dyshet”/ Dy konkurrentet “xheloze”, iu hedhin kunja binjakeve

Showbizz

“Saimirit i pëlqejnë dyshet”/ Dy konkurrentet “xheloze”, iu hedhin kunja binjakeve

Publikuar

-

“Saimirit i pëlqejnë dyshet”/ Dy konkurrentet "xheloze", iu hedhin kunja binjakeve

Dy konkurrentet e emisionit Love Story, Ariana dhe Suela janë shprehur se ndihen të zhgënjyera pasi Saimiri nuk i zgjodhi për takimin e radhës.

Ariana u shpreh se ajo priste të kishte një takim me Saimirin pasi ishte shumë aktive gjatë lojës në pishinë, ndërsa konkurrentja tjetër Suela kihste flirtuar në mënyrë që ta zgjidhte por jo.

Gjatë inetrvistës Suela dhe Ariana nuk kanë nguruar të hedhin kunja ndaj dy binjakeve Silvanës dhe Albanës duke u shprehur: Na ka ruajtur vpër vend tjetër, mbase dyshe. Meqë doli në modë kjo dyshja. Prandaj erdhëm të dyja këtu, ta bëjmë njëherë kështu”, tha Suela./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  “Je e pavlerë”/Albana Osmani i kthehet keq atyre që e shajnë dhe pengojnë punën e saj

LEXO EDHE:  “Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Ministrat e rinj/ Vokshi: Rama nuk e lëshon shëndetësinë!

LEXO EDHE:  Antarësimi në BE/ Ja kush është dyshja që po mban peng Shqipërinë

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE