Connect with Us

“Prita 20 minuta i ulur në gjunjë”/ Geroge Clooney kujton propozimin që i bëri bashkëshortes

Showbizz

“Prita 20 minuta i ulur në gjunjë”/ Geroge Clooney kujton propozimin që i bëri bashkëshortes

Publikuar

-

/
“Prita 20 minuta i ulur në gjunjë”/ Geroge Clooney kujton propozimin që i bëri bashkëshortes

Aktori me famë botërore, George Clooney ka risjellë momentin kur i ka propozuar për martesë bashkëshortes së tij Amal. Gjatë një interviste për CBS Sunday Morning ai ka treguar se ka qëndruar 20 minuta i ulur në gjunjë derisa Amal i ka thënë “Po”

“Unë prita njëzet minuta në gjunjë para se Amal të më thoshte Po” , kujton Clooney. Duket se Amal hezitoi por Clooney për ta nxitur atë i tha: ‘Shiko, mu thyen gjunjët!’ Vetëm atëherë Amal vendosi të pranonte. Çifti është martuar që nga viti 2014 dhe është prind i dy binjakëve, Ella dhe Alexander.

LEXO EDHE:  “Më është shtuar frika”/ Grida Duma flet për ndarjen nga bashkëshorti dhe marrëdhënien me të birin

“Unë dhe Amal kurrë nuk kishim biseduar për mundësinë e lindjes së fëmijëve. Pastaj shkuam te mjeku, bëmë ekografinë dhe ata thanë: ‘është një djalë’.

Unë i thashë: ‘Një foshnjë, e mrekullueshme!’  Pastaj ata shtuan: ‘Dhe këtu është një tjetër…. Qëndrova i hutuar për dhjetë minuta duke parë foton, duke përsëritur fjalën ‘dy’ në mendjen time. Martesa dhe prindëria më ndryshuan jetën përgjithmonë”, u shpreh Clooney./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  E arratisur prej muajsh/ Fjolla Morina i jep fund beqarisë

LEXO EDHE:  Fakti që nuk e dinit/ Pse unaza e martesës vendoset në gishtin e katërt të dorës së majtë

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  A e dini se me cilën nga këto aktore ka qenë i martuar Birkan Sokullu?

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  “Më është shtuar frika”/ Grida Duma flet për ndarjen nga bashkëshorti dhe marrëdhënien me të birin

LEXO EDHE:  Ju tregojmë vendin ku Shkëlzeni propozoi Arminën dhe është i preferuari i VIP-aveSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE