Connect with Us

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir

Showbizz

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir

Publikuar

-

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir

Ish konkurrentja e Love Story, Jonida ka reaguar me tone të ashpra ndaj dy vajzave, Suelës dhe Arjanës pasi u shprehën të zhgënjyera që Saimiri nuk i zgjodhi në takimdhe hodhën kunja ndaj dy motrave binjake.

Nëpërmjet një statusi Jonida ka shpëthyer ndaj Suelës dhe Arianës por nuk ka lënë pas as princin Saimirin.

Në statusin e saj Jonida shkruan se dy vajzat po tallen me konkurrentete e tjera, madje i ka quajtur “torokllake”. Ndërsa Saimirit i ka kërkuar të hapë sytë dhe të bëj zgjedhjet e duhura dhe nëse ai pëlqen vajzat të tilla për të nuk vlen si mashkull.

“E para punës nuk keni të drejtë të flisni për të tjerët bën apo jo, shikoni veten si jeni dhe sa tru keni. T’ju vijë zor nga vetja se jeni dy torollake që talleni me vajzat e tjera. Zoti është i madh, shikon dhe dëgjon por nuk harron kurrë për të ta treguar vendin dhe atë që meritoni. Ndjej keqardhje për ju të dyja, zoti pastë mëshirë për ju të dyja.

LEXO EDHE:  “Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Dhe ti Saimir Kasemi hapi sytë se më duket je qërruar, kisha përshtypjen që ti ishe djalë i zgjuar dhe i kuptoje kush ishin femrat ideale për ty, por nqs ti pëlqen këto lloj femrash, për mua nuk vlen fare si mashkull.”- ka përfunduar ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas debatit me Julin/ Sindi bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Para disa ditësh në emisionin Përputhen Juli dhe Sindi patën një debat pasi sipas saj, konkurenti e kishte ofenduar. Sindi mungoi disa ditë në emision dhe sot u kthye sërish.  Sindi u shpreh se ka kaluar një periudhë të vështirë, por ka vendosur që të bëjë paqe me Julin dhe këtej e tutje të mos ju kthehet ofendimeve në të njëjtën mënyrë, por me dashuri.

Ajo vendosi të lejë menjëanë mëritë me Julin dhe kërkoi që t’i dhuronte një përqafim atij, por fillimisht ai nuk pranoi. Juli tha se nuk i beson fjalët e Sindit, sepse nuk i duken sikur dalin vërtetë nga goja e saj por ja shkruan dikush tjetër.

“Nëse e ka të vërtetë është një gjest shumë fisnik, por kjo është e shkruar”, u shpreh Juli. Por më vonë ai u bind dhe të dy i dhuruan një përqafim njëri-tjetrit, duke i dhënë fund armiqësisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më kërcënuan”/ Blerimi bën deklaratën e fortë pas sherrit me Antonelën

Publikuar

-

Nga

Situata  ndërmjet Blerimit dhe Antonelës u tensionuar kur në emisionin Përputhen u rikthye Atdheu. Gjatë një takimi 4 minutësh Antonela u ul përballë Blerimit i tha atij: “S’dua t’i shoh sytë”.

Para këtij takimi ata kishin patur një përplasje në prapaskenë, pasi Blerimi kishte ofenduar Antonelën duke i thënë se është si ato femrat që “rrinë me këmbët hapur”.  Antonela e prekur u largua nga studioja dhe ka kërkuar që të mos e ndjekë askush pas.

Ditën e sotme Blerimi sqaroi situatën dhe u shpreh se nuk e ka ofenduar Antonelën, sepse nuk ia lejon kultura e tij. Më tej, ai u shpreh se ka marrë shumë kërcënime nga persona të afërt të Antonelës.

LEXO EDHE:  ‘Eurovizioni’ do përjetohet ndryshe këtë vit, zbulohet surpriza e Jonida Maliqit dhe kryebashkiakut

LEXO EDHE:  Ligji gjerman i infektimeve: Status i ri ligjor për kulturën

“Nuk ma lejon kultura që ti quajë femrat k**** dhe herë tjetër mos thuaj ashtu. Kam pasur dhe kërcënime nga mesazhe të shumta që thonë jam kushëriri i Antonelës dhe thonë do të bëj kështu do të bëj ashtu. Nëse ti nuk ke lidhje me këtë gjë nuk ka problem, por nëse janë të vërteta bujrum të vijnë të gjithë ata që më kanë kërcënuar këtu tek Top Channel në Kashar dhe ua tregoj unë kush është Blerm Dauti. Unë nuk të kam thënë k****. Ka qenë batutë, nuk ka qenë ofendim, sepse mua nuk ma lejon edukata”, tha Blerimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me super forma perfekte nga Dubai/ Sara Hoxha zbulon peshën aktuale

Publikuar

-

Nga

Sara Hoxha dhe këngëtari i njohur Ledri Vula prej pak muajsh janë bërë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Poem Blu.

Së fundmi, familja e re kanë udhëtuar drejt Duabit për të shijuar diellin dhe pushimet luksoze, ndërkohë që këto kanë qenë pushimet e para për vogëlushen e tyre. Ata nuk ngurojë të publikojnë foto të ndryshme në momente të ndryshme së bashku.

Por në fotot e tyre ajo që bie në sy është pesha e Sarës, edhe pse pak kohë nga lindja ajo ka arritur të ketë një trup shumë të mirë pa marrë kile të tepërta. Madje, ditën e sotme Sara përsëri është gëzuar për këtë fakt duke qenë se ka rrëzuar disa kile të tjera. Bukuroshja ka publikuar një foto duke treguar se pas lindjes ka shkuar 69 kilogram. / CNA.al

 

LEXO TE PLOTE