Connect with Us

Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Showbizz

Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Publikuar

-

Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Ajo është një nga modelet më seksi dhe bombastike të Instagramit. Bëhet fjalë për modelen Tereze Kalman, e cila është tejet e komentuar në mediat rozë pikërisht për fotot e saj provokuese dhe të nxehta. Tereze çmend ndjekësit e saj e sidomos meshkujt me pozat e saj që nuk i lënë aspak vend imagjinatës.

Gjithashtu ajo njihet si një nga tifozet më të zjarrta të dy yjeve më të mëdhenj të futbollit Cristiano Ronlado dhe Lionel Messi.

Për me tepër ne kemi përzgjedhur foto më seksi të Tereze Kalman që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme. Mos i humbisni!/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja tregon si e ngacmoi Fatos Nanon në sy të gruas

Publikuar

-

Nga

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja tregon si e ngacmoi Fatos Nanon në sy të gruas

Gazetarja Rudina Demneri e njohur ndryshe si “Paloma” ka rrëfyer një nga situatat më të sikletshme gjatë gjithë karrierës së saj në televizion.

E ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin Wake Up, ajo ka treguar momentin kur ka ngacmuar ish kryeministrin, Fatos Nano, në sy të bashkëshortes së tij.

Atë ditë ka ndodhur në barin e topit, ai ishte i ftuar në Fiks Fare dhe unë shkova atz. Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo. E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shumë alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja”, tregoi Paloma./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Love Story”, ish konkurrentja Enxhëll, ka befasuar të gjitha vajzat dhe Saimirin me videomesazhin e saj.

E përlotur dhe e emocionuar, Enxhëll ka treguar se është penduar për largimin në Love Story dhe i ka kërkuar Saimirit edhe një mundësi për tu rikthyer në garë.

“Ti më ke dhënë emocione pafund, një javë më parë nuk u tregova e fortë, lashë emocionet të më dominonin. Kërkoj ndjese për ty, produksionin, vajzave dhe shpresoj të mos më paragjykojnë, por unë dua t’i kthehem sërish asaj gare në mënyrë të barabartë me vajzat e tjera, uroj të kemi mirëkuptimin tuaj”, tha Enxhëll.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi shqiptare/ Fotot më të fundit të Oriola Marashit që nuk duhen humbur

LEXO EDHE:  Miss bum bum/ Njihuni me modelen më seksi në botë, trupi i saj është një “ëndërr”

Por për shkak të minutazhit televiziv, nuk është bërë e mundur të zhvillohej ceremonia e trëndafilave. Megjithatë në faqen e love Story është bërë e ditur se e eleminuara e kësaj jave ishte Suela./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina e fitnesit ndez rrjetin/ Kjo është bukuroshja që do t’iu bëjë për vete me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina e fitnesit ndez rrjetin/ Kjo është bukuroshja që do t’iu bëjë për vete me fotot e saj

Annie Parker është një, nutricioniste, modele fitnesi dhe drejtuese televizive. Ajo filloi të konkurrojë në 2013, dhe menjëherë u rendit në vendin e parë në Kupën e Guvernatorëve NPC.

Suksesi i Annie u rrit kur vazhdoi të fitonte Pro Card-in e saj në Kampionatet e Amerikës së Veriut 2014. Në një nga konkurset e saj të fundit profesional, Ferrigno Legacy Pro 2016, Annie u rendit e 12-ta.

Që atëherë, ajo ka kaluar nga konkurrimi në skenë në bërjen e suksesit si trajnere personale dhe ikonë e fitnesit në internet.

LEXO EDHE:  Tërbon ndjekësit me format “bombë”/ Fotot e “bishës” australiane që nuk duhet t’i humbisni

LEXO EDHE:  Modelja iu “nxjerr” të vërtetën Vip-ave/ “Shkojnë në Dubai për të punuar si eskorta”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE