Connect with Us

Horoskopi i ditës, 3 dhjetor 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 3 dhjetor 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 7 janar 2021

Dashi

Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen sot. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kujdes me shëndetin se e keni lënë pas dore prej një kohe të gjatë.

Demi

Çdo lloj ndjenje është e intensifikuar sot për shkak të yjeve. Do t’i ndjeni të dyja, edhe dashurinë edhe urrejtjen më shumë se sa çdo herë tjetër më parë. Do t’iu dalin mundësi të reja përpara.

Binjakët

Keni kohë që planifikoni për studimet e larta dhe sot do të merrni oferta nga institucione prestigjioze. Bëni kujdes kur lini ujdi paraprake dhe merrni informacione. Dikush po mundohet që të përfitojë nga ju.

Gaforrja

Dita do të nisë me nota pozitive. Yjet janë renditur në favorin tuaj, veçanërisht gjatë pjesës së parë të ditës. Përpiquni që të planifikoni aktivitetet përpara mesditës se në këtë kohë do të keni më shumë sukses. Dikush që nuk e prisni do t’iu vizitojë sot.

Luani

Duhet të rimerrni në kontroll jetën tuaj. Ndaloni së shqetësuari për atë që njerëzit e tjerë mendojnë dhe thonë. Keni nevojë për një periudhë analize mbi veten tuaj për të kuptuar atë që ju doni në të vërtetë. Bëni kujdes që vendimet që merrni të mos dëmtojnë njeri.

Virgjëresha

E sotmja është një ditë e mirë për njerëzit që janë kreativë. Aftësitë dhe puna do t’iu vlerësohet. Parashikohet edhe situatë e mirë financiare. Nëse je student duhet të bësh provimet që ke të mbartura. Sipas yjeve sot do të dilni mirë në testime.

Peshorja

Ditë perfekte për të nisur një program të ri. Sot është dita më e mirë për të nisur një projekt që më parë keni qenë të pavendosur. Çdo vendim që merrni sot do t’iu sjellë sukses.

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Këto shenja duhet të jenë të kujdesshme në dashuri

Akrepi

Mund të spekuloni shumë lehtë për çfarë po ndodh. Keni një karakter ekspresiv me aftësi komunikimi impresive. Përpiquni fort për atë që doni. Shmangni mosmarrëveshjet me njerëz agresivë të cilët mendojnë gjithmonë t’i vendosin fajin dikur tjetër.

Shigjetari

Dita e sotme ka të bëjë me ndryshimet. Do të takoni dikë që do të sjellë ndryshim thelbësor në jetën tuaj. Megjithatë të gjitha këto ndryshime nuk janë të mira për ju. Duhet të analizoni se çfarë është e mirë përpara se të vendosni.

Bricjapi

Ka disa çështje personale të cilat po ju pengojnë të ecni përpara. Përpiquni t’i zgjidhni nëse doni të shpëtoni veten nga disa probleme serioze.

Ujori

Nëse njerëzit dështojnë t’iu kuptojnë mos harxhoni kohë dhe energji për t’u shpjeguar gjërat. Mund të jeni shumë të zënë për detyrat që do t’iu kërkohen. Kjo do të sjellë edhe disa ndryshime në angazhimet që keni. Jini fleksibël.

Peshqit

Nëse në marrëdhënie ka tension më mirë gjeni një rrugëdalje. Dëgjoni edhe pjesën tjetër të historisë. Mos lejoni të tjerët t’iu kontrollojnë. Sot mund të gjeni një klient të rëndësishëm në zyrë. Jini të shkathët dhe aktivë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?

Dashi

Këto janë ditë shumë të veçanta, të një zgjimi të madh ! Ju do të keni një kulm maksimal, të cilin e keni  pritur në 11 shkurt: në dy javët e para të muajit tjetër do të ketë një kombinim të planetëve, bashkimeve të rëndësishme planetare që mund të çojnë në çekuilibra jo vetëm në jetën e përditshme, por edhe në marrëdhëniet shoqërore. Në çdo rast, ju do të jeni në gjendje të përballoni të gjitha vështirësitë.

Demi

Për momentin është e rëndësishme të kërkohet një paqe sepse kohët e fundit ka pasur shumë hutime, gjithashtu ka pasur probleme në marrëdhëniet me të tjerët. Ndoshta edhe në vendin e punës nuk është shumë e lehtë të bësh gjithçka: ajo që po përjeton është një situatë e pasigurt, sa më shumë kohë të kalojë, aq më shumë do të kërkosh zgjidhje ose për të rifituar stabilitetin.

Binjakët

Nëse ka një mosmarrëveshje dashurie duhet të flisni në këto 24 orë sepse atëherë ditët e së Shtunës dhe të Dielës do të jenë pak më konfliktuale. Në përgjithësi duhet thënë që ju jeni shenja e reflektimit por edhe e energjisë që mund të kthehet. Kjo është një ditë që rregullon shumë situata në lidhje me të kaluarën.

Gaforrja

Këtë fundjavë duhet të flisni për dashurinë , duhet të përpiqeni të rilidheni me një person, veçanërisht nëse në fund të vitit 2020 kishte probleme të mëdha. Horoskopi Paolo Fox nuk përjashton dashuritë e reja. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë shumë romantike, mbase edhe më pasionante sesa pritej.

Luani

Ju po përballeni me një situatë shqetësimi të madh ose në çdo rast pasigurie . Me siguri që do të jeni në gjendje të kapërceni këtë seri vështirësish, por ka pengesa të mëdha dhe ndoshta edhe njerëz që mund t’ju pyesin në këtë periudhë. Nuk përjashtohet që ju duhet të ndryshoni kurs, grup ose rol, por kjo varet nga ju.

Virgjëresha

Ju duhet ta përdorni këtë periudhë për të shfaqur cilësitë tuaja . Ju e dini që shkëlqeni kur ka diçka të rëndësishme për të bërë, kur ka një projekt për t’u organizuar. Mundohuni të zbërtheni skeins dhe të filloni diçka të bukur për të ardhmen. Dashuria mund të kthehet në jetën tënde.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 2 shtator 2019

LEXO EDHE:  3 shenjat e Horoskopit që do të triumfojnë në dashuri e biznes gjatë 2019-ës

Këtë fundjavë mund të kuptoni se gjërat po ndryshojnë. Është një horoskop pozitiv sipas Paolo Fox edhe nëse mbetet ndonjë konflikt: gjërat që po bëni tani do të jenë të suksesshme më vonë. Shkurti, Marsi dhe Prilli janë tre muaj shumë të rëndësishëm për të gjetur një rrugë të humbur por edhe për të provuar mundësi të reja.

Akrepi

Në këtë të Premte jeni mjaft të mërzitur por kemi një fundjavë interesante. Kohët e fundit keni përjetuar një seri pasigurish apo edhe vështirësi sentimentale; astrologu këshillon të mos e lini veten të shkojë në hidhërim, në reflektime negative sepse kjo do të ishte vërtet e gabuar.

Shigjetari

Ju jeni pak inatosur. Nëse disa njerëz ju privojnë nga hapësira juaj ose nga ato që ju nevojiten tani mund të nervozoheni. Midis kësaj të Premte dhe të Dielë mund të ketë keqkuptime në marrëdhënie ose në familje. Mund të trembeni paksa këto tre ditët e fundit.

Bricjapi

Ju mendoni se ka diçka që nuk shkon: duhet të rregullohet një biznes i papërfunduar. Këto ditë ju preferoni të bëni më pak, por keni më shumë kohë për veten tuaj. Riparja e hapësirës është thesari më i madh, forca më e vrullshme që keni në këtë periudhë. Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël familjar.

Ujori

Hëna në shenjën tuaj flet për një situatë nervozizmi të fortë : këto ditë mund t’ju duhet të mbroheni ose në çdo rast të përpiqeni të zgjidhni një problem. E juaja është shenjë e ambicjeve të mëdha, shpesh edhe e projekteve të mëdha, por në këtë moment është e vështirë të gjesh rrugën e duhur. Kini kujdes nga personat me të cilët dilni, sepse jo të gjithë janë aq të sinqertë sa mendoni.

Peshqit

Ju mund të mbështeteni në një fundjavë duke filluar të punoni: për disa orë Hëna do të jetë në shenjën tuaj. E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë forcë, me shumë interes, gjithashtu emocione që mund të bëhen edhe më të rëndësishme gjatë javëve të ardhshme, me Venusin dhe Jupiterin që mund të japin një dorë në marrëdhëniet. Është një horoskop forcë për ndjenjat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 15 janar 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 7 janar 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit. Pesëmbëdhjetë ditët e para të muajit tjetër do të kenë një situatë unike astrologjike, aq ndikuese sa që disa mund të kenë pasoja edhe në jetën shoqërore. Sidoqoftë, do të keni forcën dhe qëndrueshmërinë për të përballuar çdo ngjarje dhe në ditët e ardhshme mund të planifikoni edhe diçka interesante për pranverën.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi shpirtërore. Ditët e fundit keni pasur disa vështirësi në marrëdhënie, dyshime që ju kanë munduar. Fakti është që në punë po përjetoni një moment të pasigurisë së madhe, ndërsa do të duhej stabilitet. Sa më shumë ditë të kalojnë aq më shumë do të dëshironi të gjeni një zgjidhje për këtë problem

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Kjo e premte do të jetë dita perfekte për të përballuar sqarime në dashuri, për të diskutuar një problem që lindi në të kaluarën. Yjet do të ndihmojnë, ndërsa gjatë fundjavës së ardhshme do të keni edhe dy ditë të diskutueshme dhe nervoze.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Duhet të organizoni diçka për fundjavën. Të shtunën dhe të dielën, me Hënën në Peshqit, do të jetë e mundur të afroheni me një person, për të rikthyer dashurinë në modë. 48 orë premtojnë të jenë veçanërisht romantike. 48 orë që do të favorizojnë çiftet dhe takime të reja, dashuri me shikim të parë.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë një ditë tjetër e karakterizuar nga tensione dhe pasiguri. Edhe nëse mendoni se keni forcën për t’u përballur me këto vështirësi, mos harroni se jeni të rrethuar nga njerëz armiqësorë, të cilët ju vënë në dyshim. Më shumë se një Luan do të duhet të vendosë të ndryshojë grupe, bashkëpunëtorë ose pozicione. Nga mesi i shkurtit do të ketë lajme interesante.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Nga kjo e premte do të duhet të filloni të punoni shumë për t’i bërë talentet tuaja të spikasin: organizoni, zgjidhni situata të ndërlikuara, bëni plane të reja për të ardhmen. Kur bëhet fjalë për të qenë konkretë, produktivë, organizatorë të mirë dhe zgjidhës problemesh ju jeni një nga më të mirët! Ditë fitimprurëse ju presin. Dashuria gjithashtu mund të kthehet në plan të parë.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Do të filloni të kuptoni me të vërtetë ndryshimin që po ndodh në jetën tuaj. Nuk është domosdoshmërisht e gjitha e thjeshtë: disa projekte për të cilët po punoni tani do t’ju sjellin rezultate më vonë. Ndoshta do të jetë vetëm një çështje e të paturit të një konfirmimi. Tre muajt e ardhshëm do të jenë të çmuar për të pasur mundësi të reja, për të gjetur rrugën e humbur.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 maj 2020

LEXO EDHE:  3 shenjat e Horoskopit që do të triumfojnë në dashuri e biznes gjatë 2019-ës

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Do të jetë një ditë e mërzitur që do të përfundojë në një lodhje të thellë. Ju jeni duke përjetuar ditë disi të komplikuara në dashuri, ka një mungesë sigurish. Megjithatë, ju duhet të përpiqeni të mos dorëzoheni në dëshpërim, në mendime të hidhura, por përkundrazi të përqendroheni në fundjavën e ardhshme. Hëna në Peshq mund t’ju japë edhe disa emocione.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ju do të jeni mjaft të irrituar. Ju do të dëshironi të keni një maturi të madhe në marrëdhëniet me të tjerët dhe, mbi të gjitha, me familjen tuaj, sepse në ditët në vijim mund të ketë keqkuptime. Do të duket se dikush po përpiqet t’ju heq hapësirën, gjërat që janë të rëndësishme për ju. Disa Shigjetarë madje do të këkohen me një farë këmbëngulje, ndërsa ata mendërisht do të jenë diku tjetër.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Diçka nuk do të funksionojë këtë të premte. Shanset janë që ju do të duhet të zgjidhni një biznes të papërfunduar, që do t’ju duhet të zgjidhni një problem të vogël në familje të vogël ose një problem tjetër. Në këtë periudhë do të dëshironi të merrni pak kohë për veten tuaj, me koston e heqjes dorë nga diçka. Mbi të gjitha, rikuperimi i hapësirës tuaj do të jetë gjëja më e mirë që mund të bëni këto ditë.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Do të prisni Hënën në shenjën tuaj. Planeti mund t’ju ​​zemërojë shumë: bëni kujdes! Po përjetoni ditë disi të trazuara, ka vështirësi për të kapërcyer ose keqkuptime, kritika nga të tjerët. Ndoshta edhe ju po luftoni për të gjetur rrugën tuaj. Kini kujdes për njerëzit përreth jush – jo të gjithë janë aq të sinqertë sa duken!

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Do të filloni të ndjeni ardhjen e afërt të Hënës në shenjën tuaj. E shtuna dhe e diela mund t’ju japin emocione të mëdha. Emocione që madje do të amplifikohen gjatë ditëve në vijim nga Jupiteri dhe Venusi. Marrëdhënie të shkëlqyera private.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Është një e enjte mjaft e lodhshme, por pavarësisht kësaj Hëne të kundërt e cila me shumë gjasë do t’ju bëjë të ndiheni pak të lodhur, ju doni të shkoni përtej projekteve të caktuara dhe të investoni në diçka tjetër.

Demi

Duhet të përpiqesh të rimarrësh ca energji pozitive: dashuria me të vërtetë ka nevojë për disa garanci më shumë. Në këto 48 orë, inatet mund të jenë përsëri protagonistë.

Binjakët

Ju mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës, kështu që kjo ditë nuk do të shkaktojë ndonjë shqetësim nga pikëpamja praktike . Gjërat janë më mirë tani sesa në fillim të javës.

Gaforrja

Në këto 48 orë të enjten dhe të premten do të ndjeni se disa nyje po vijnë në kokë. Kjo e enjte mund të sjellë disa shqetësime të vogla për të tjerët.

Luani

Këto 48 orë të enjten dhe të premten sinjalizojnë mendimet e dyta. Kjo mbetet një javë e nënshtruar sipas horoskopit Paolo Fox.

Virgjëresha

Është një e enjte interesante: në këtë moment astrologu këshillon të sqarojë të gjitha çështjet familjare dhe të dashurisë që nuk janë të mira . Midis të Shtunës dhe të Dielës do të përjetoni një moment agjitacioni të madh.

Peshorja

LEXO EDHE:  Surprizat e motit/ Si parashikohen temperaturat për këtë javë

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Këto shenja duhet të jenë të kujdesshme në dashuri

Për momentin është e rëndësishme të zgjidhni disa probleme të vogla : këtë të enjte ka një Hënë interesante që tregon një vizion më optimist, më të fortë të gjërave.

Akrepi

Midis të enjtes dhe të dielës do të jetë e rëndësishme të përjetoni një emocion. Dashuria bëhet protagoniste. Fatkeqësisht, edhe një herë ka një ngadalësim burokratik, një koleksion të humbur.

Shigjetari

Do të bënit mirë të shmangni konfliktet në dashuri, veçanërisht nëse ka diskutime të vazhdueshme ose një situatë të mungesës së qartësisë. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë të nënshtruara nga ky këndvështrim.

Bricjapi

Dita e sotme ju fton të mos mbylleni në vetvete dhe të zemëroheni nëse keni vështirësi. Periudha tregon se do të duhet të bëni zgjedhje në fushën sentimentale.

Ujori

Keni nevojë për njerëz të fortë, krijues . Ndjeni këtë dëshirë për të revolucionarizuar jetën tuaj duke u rritur brenda jush.

Peshqit

Ju po përgatiteni të përjetoni një fundjavë sqarimesh. Një çështje paqëndrueshmërie mbetet në punë: ju ndoshta nuk e morët atë që donit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE