Connect with Us

U transformua si një femër me make up/ Arbër Bytyqi tregon për komentet e njerëzve: Më shihnin tek gjoksi

Showbizz

U transformua si një femër me make up/ Arbër Bytyqi tregon për komentet e njerëzve: Më shihnin tek gjoksi

Publikuar

-

U transformua si një femër me make up/ Arbër Bytyqi tregon për komentet e njerëzve: Më shihnin tek gjoksi

Make up artisti Arbër Bytyqi, është më i kërkuari nga vipat shqiptar. Ai kujdeset për pamjen e shumë prej personazheve publikë. I ftuar në emisionin e Rudinës, ai ka treguar se fillimet e tij kanë qenë shumë të vështira.

Madje tregon edhe disa situate ku është transformuar me make up si një femër dhe ka dalë në rrugë. Ai rrëfen se është ndjerë në siklet pasi të gjithë i kishin sytë tek gjoksi i  tij.

“Më beso që të nesërmen dola për të blerë disa gjëra ushqimore dhe njerëzit jo që më shikonin në fytyrë, por qenë skeptikë për pjesën e dekoltesë dhe u ndjeva keq. Thoshin mos ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

LEXO EDHE:  Nuk ka asnjë bashkëpunim me një femër në albumin e ri/ Capital T zbulon arsyen

Në fillim para shumë viteve më ka penguar shumë si fakt, por me këtë make up i kam treguar aftësitë e mia sim und të transformoj një mashkull në një femër. Ka patur shumë mesazhe që më kanë bërë të ndihem keq.

Para 4 viteve thoja si ia arrijnë qëllimit që të më lënë pa gjumë. Të humbte vetëbesimi në punë edhe në aftësitë e mia si make up artist sepse edhe prej klientelës kishte paragjykime, përqeshje, por tani është më ndryshe, kalon shpejt”, është shprehur Arbri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Anxhelina transformohet rrënjësisht/ Kaq seksi nuk e keni parë ndonjëherë

LEXO EDHE:  Shtatzënë për herë të tretë?/ Fansat kapin detajin në fotot e fundit të Fjolla Morinës

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur transformohet gjatë sheshxhirimit

LEXO EDHE:  “Femra egoiste, duan të duken gjithkund”/ Vajza e Manjola Nallbanit i kthehet ashpër ndjekëses që kritikoi mamanë e saj

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Shoferja e parë e autobusëve në Indi

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur transformohet gjatë sheshxhirimit

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE