Connect with Us

“Më hoqe për të më patur vetëm për vete”/ Ish konkurrentja zbulon mesazhin e Saimirit

Showbizz

“Më hoqe për të më patur vetëm për vete”/ Ish konkurrentja zbulon mesazhin e Saimirit

Publikuar

-

“Më hoqe për të më patur vetëm për vete”/ Ish konkurrentja zbulon mesazhin e Saimirit

Ish konkurrentja e Love Story, Klea Shkurti, ka treguar më shumë rreth mbrëmjes së eleminimt dhe përjetimit të saj ndaj zgjedhjes së Saimirt. Ajo gjithashtu ka treguar se pasi nuk e zgjodhi për të vazhduar historinë, princi Saimir i ka dërguar një mesazh në 03 të mëngjesit duke i kërkuar të mbeten miq. Në një intervistë për Panorama plus ajo është shprehur:

“Saimiri më shkroi në 3 e gjysmë të natës, mbase s’e ka zënë gjumi nga ajo e cila i është urdhëruar të bënte, e më kërkoi të mbeteshim miq. Ai është tamam siç ka emrin. Për këtë pyetje përgjigjja ime është “no comment”,

E pyetur nëse një ditë Saimiri do të gjendej përballë saj, si gazetare cilt ishin pyetjet që do t’i drejtonte ajo është përgjigjur:

LEXO EDHE:  Kryebashkiaku i Kavajës nis punën/ Përcjell një mesazh të rëndësishëm për qytetarët

“Do t’i bëja pyetjet: A je bërë pishman që po merr pjesë në “Love Story”? Ke ardhur vërtet për të gjetur dashurinë? A u bëre xheloz që mos të më shihnin djemtë e tjerë jashtë ekranit, dhe më hoqe për të më mbyllur në shtëpi e për të më pasur vetëm për vete?”, ka thënë ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  “Harresa solli mëngjesin e sotëm”/ Ardit Gjebrea reagon ashpër pas shembjes së Teatrit

LEXO EDHE:  U përfshinë në listën e të akuzuarve për përdorim droge/ Reagojnë Sadna dhe Alek: Nuk ishim në dijeni

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  “Harresa solli mëngjesin e sotëm”/ Ardit Gjebrea reagon ashpër pas shembjes së Teatrit

LEXO EDHE:  U përfshinë në listën e të akuzuarve për përdorim droge/ Reagojnë Sadna dhe Alek: Nuk ishim në dijeni

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se e respektonte në sy të babait/ Reperi habit me zgjedhjen mes Capital T dhe Skerdit

Publikuar

-

Nga

Pas largimit nga labeli “Authentic”, reperi Gent Fatali dhe Capital T kanë patur një mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”, ka thënë reperi në një intervistë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”, Genti i habiti të gjithë kur tha se kishte respekt për Capital T, me të cilin vite më parë ka patur edhe një bashkëpunim muzikor.

Teksa menduam se gjërat mes tyre janë rregulluar, duket se kjo ka qenë vetëm në dukje dhe mbase reperi u ndje i detyruar për të dhënë një përgjigje në sy të babait të Capital T.

LEXO EDHE:  U përfshinë në listën e të akuzuarve për përdorim droge/ Reagojnë Sadna dhe Alek: Nuk ishim në dijeni

LEXO EDHE:  “Harresa solli mëngjesin e sotëm”/ Ardit Gjebrea reagon ashpër pas shembjes së Teatrit

Në After Party i pyetur kë zgjedh mes Skerdit dhe Capital, ai ka zgjedhur Skerdin duke mos dhënë më tej asnjë shpjegim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE