Connect with Us

Nga kilet e fituara gjatë shtatzënisë tek mesazhi për vajzat/ Sara Hoxha në një rrëfim si asnjëherë më parë

Showbizz

Nga kilet e fituara gjatë shtatzënisë tek mesazhi për vajzat/ Sara Hoxha në një rrëfim si asnjëherë më parë

Publikuar

-

Partnerja e reperit Ledri Vula ka ndarë shumë detaje nga jeta e saj private me ndjekësit. Që nga fotoja e parë që ka realizuar me Ledrin, tek shtatzënia.

Si e përjetuan të afërmit dhe prindërit e Ledrit lajmin e shtatzënisë, sa kilogramë ka marrë gjatë kësa periudhe dhe deri tek mesazhi për vajzat.

Sara i ka treguar të gjitha këto në rrjetet sociale në rubrikën “Ask me a question”.

“Kur mbeta shtatzënë isha 64 kg, kur u peshova (10 ditë më parë) isha 80,2 kg. Çfarë të them më shumë”, shkruan Sara në storyn e saj.

Ajo gjithashtu ka publikuar foto ku tregon se si Ledri, prindërit e tij dhe mikeshat e saj e kanë përjetuar emocionin kur kanë mësuar për shtatzëninë.

Gjithashtu ajo ka përfituar për të dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për vajzat e reja.

LEXO EDHE:  Konkurrentet e “Përputhen” tallen me Tean dhe Andin: Kjo nuk është asgjë

Të mos marrin shembull në Instagram apo në rrjetet e tjera sociale. Unë që jam goxha aktive në Instagram më keni parë ndonjëherë duke qarë, duke ulëritur, me pamje të tmerrshme me celulit apo me ndonjë puçërr gjigante në fytyrë? Jo, sepse janë gjëra që ndodhin për ditë por kur na ndodhin nuk e kemi mendjen ti postojmë në Instagram. Unë përshembull vetëm kur jam në qejf postoj, mbase e keni vënë re. Kur shkoj m epushime, kur kam dal për qejf. Kur jam e mërzitur ose kam ndonjë problem as nuk më shkon mendja te Instagrami. Kështu që duhet vetëm të kuptojmë që jo çdo gjë që shohim këtu është reale dhe asnjëherë të indikohemi”, shkruan më tej Sara./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Dhunë tek Unaza e Re/ Reagon zyrtarisht policia: Mos bini pre e provokimeve

LEXO EDHE:  Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  I mbyllën faqen/ Reagon Brryli Broadway: E çuditshme këtë javë…

LEXO EDHE:  Konkurrentet e “Përputhen” tallen me Tean dhe Andin: Kjo nuk është asgjë

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Reagon Basha/ I përvëlon kunati dhe vjehrri

LEXO EDHE:  Dhunë tek Unaza e Re/ Reagon zyrtarisht policia: Mos bini pre e provokimeve

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE