Dorëheqja e paralajmëruar nga CNA.al/ Flet Sandër Lleshaj: Plani im është që…

Dy muaj më parë CNA.al zbuloi se ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, është duke u larguar nga detyra e tij. Ministri i  përfshirë në shumë skandale ka pasur debate të forta me kryeministrin Edi Rama dhe ka paraqitur dy herë dorëheqjen. Lajmi u konfirmua nga burime zyrtere në Ministrinë e Brendshme dhe nga stafi i … Continue reading Dorëheqja e paralajmëruar nga CNA.al/ Flet Sandër Lleshaj: Plani im është që…