Connect with Us

Publikoi foton me Jonida Maliqin nga dhoma e gjumit/ Ndjekësja kritikon Ardit Gjebrean: Po në tualet do na nxirrni

Showbizz

Publikoi foton me Jonida Maliqin nga dhoma e gjumit/ Ndjekësja kritikon Ardit Gjebrean: Po në tualet do na nxirrni

Publikuar

-

Publikoi foton me Jonida Maliqin nga dhoma e gjumit/ Ndjekësja kritikon Ardit Gjebrean: Po në tualet do na nxirrni

Ditën e sotme në emisionin “E diela shqiptare” do të jetë e ftuar speciale këngëtarja Jonida Maliqi, e cila do të zbulojë më shumë detaje rreth jetës së saj private si dhe emisionin e saj.

Moderatori Ardit Gjebrea, ka publikuar në rrjetet sociale një nga momentet e intervistës që do të zhvillohet në dhomën e gjumit.

Por disa nga komentuesit mendojnë që kjo është e tepërt dhe njëra prej tyre nuk ka nguruar ta kritikojë Arditin.

LEXO EDHE:  “O diell i shqiptarëve, o gjigant i gjatë”/ Qytetarët thumbojnë Ramën

“Ardit këto janë budalliqe. Po në tualet do na nxirrni?“- ka shkruar një ndjekëse e moderatorit, i cili nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje sa ironike dhe humoristike.

“Në fakt në dush e doja intervistën dhe dikush dikur do e bëjë, por kaq për moshën tonë këtë herë.“- ka shkruar Arditi./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U nis e vetme drejt Londrës në moshën 15-vjeçare/ Dua Lipa: E dija çfarë doja

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka zbuluar detaje nga jeta e saj në Londër dhe largimi nga Kosova në moshën 15 vjeçare.

E ftuar në emisionin e Jimmy Kimmel Live, ajo ka treguar se nuk e shihte veten të krijonte karrierrë në Kosovë ndaj dhe ishte e vendosur të zhvendosej në Londër.

Epo mirë, unë shikoj tani vëllain tim dhe mendoj se është çmenduri sepse nuk mund ta imagjinoj atë duke e bërë këtë, por nuk e di, unë gjithmonë isha e vetëdijshme dhe e dija çfarë doja të bëja në muzikë dhe sa isha duke jetuar në Kosovë, nuk e ndjeja se kisha të njëjtat mundësi dhe më duhej të isha në Londër, ku çdo gjë po ndodhte dhe ishte sikur po bëja gjënë duhur, tani kur e mendoj prapa, unë nuk e di se si i binda prindërit e mi”- ka treguar Dua.

Kënëgtarja tregoi se kur u zhvendos në londër e ndate qeranë e saj me një studente me të cilën ka shkaputur tërësisht kontaktet pasi e spiunonte tek e ëma.

LEXO EDHE:  “O diell i shqiptarëve, o gjigant i gjatë”/ Qytetarët thumbojnë Ramën

LEXO EDHE:  Emocionuese!/ Aurela Gaçe surprizon vajzën me Sindromën Down

Isha duke jetuar me një vajzë tjetër nga Kosova, e cila po bënte master në Londër, kështu që e ndanim shtëpinë së bashku. Nuk jam në kontakt me të, sepse nuk ishte shumë e mirë me mua për të qenë e sinqertë. Ajo shkonte dhe i bënte fotografi dhomës time e cila ishte rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë time”, ka thënë Dua./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

Publikuar

-

Nga

Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar, jo vetëm për jetën private por edhe fotot provokuese dhe format e trupit.

Së fundi ajo ndodhet në Dubai me pushime dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit pak nga dita e saj në vendin më të lakmuar nga e gjithë bota.


LEXO EDHE:  Rovena Stefa flet për operacionin në hundë/ Tregon reagimin e nënës së saj

LEXO EDHE:  Rovena Stefa flet për operacionin në hundë/ Tregon reagimin e nënës së saj

Bjondina e Instagramit ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi, duke treguar dhe format e saj shpërthyese me bikini minimaliste.

Përveçse po shijon rrezet e diellit, ka përfituar për të bërë edhe pak ironi për të gjithë ata që e kritikojnë për fotot me fotoshop.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bebe Rexha po planifikon të vijë sërish në Shqipëri/ Kjo është videoja që tregon entuziasmin e saj

Publikuar

-

Nga

Bebe Rexha po planifikon të vijë sërish në Shqipëri/ Kjo është videoja që tregon entuziasmin e saj

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar se është shumë e dashuruar me Shqipërinë sa mezi po pret ta vizitojë sërish.

Këngëtarja ka ndarë një video në rrjetet sociale, me anë të së cilës tregon entuziasmin e saj për të ardhur në Shqipëri, duke zbuluar se pas pandemisë do të udhëtojë drejt vendit të saj.

“Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

Kujtojmë se udhëtimi i saj i fundit në Shqipëri ishte për të vizituar shtëpinë e ndërtuar për një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE