Connect with Us

Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…

Showbizz

Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…

Publikuar

-

Juristja seksi Redona Koçi është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, falë fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Shpesh është komentuar për një lidhje dashurie por që nuk e ka zbuluar ende identitetin dhe emrin e partnerit të saj.

E ftuar në emisionin “Dy Botë” duke ditur formatin e emisionin nuk kishin si të mungonin dhe disa batuta të cilat kishin lidhje me të fejuarin e bukuroshes.

LEXO EDHE:  Modelja “djeg” me pozat seksi/ "Vjedh" zemrat e fansave

E pyetur nga Rudina Dembacaj se me çfarë merret ai Redona i përgjigjet me humor “shet  banane” duke shkaktuar të qeshura te të ftuarit dhe konkurentët në studio.Përveçse është verior nuk dimë asgjë tjetër mbi personin që ka vjedhur zemrën e bukuroshes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

Publikuar

-

Nga

Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar, jo vetëm për jetën private por edhe fotot provokuese dhe format e trupit.

Së fundi ajo ndodhet në Dubai me pushime dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit pak nga dita e saj në vendin më të lakmuar nga e gjithë bota.


LEXO EDHE:  Modelja “djeg” me pozat seksi/ “Vjedh” zemrat e fansave

LEXO EDHE:  Bjondina shqiptare që tërbon meshkujt me format e saj/ Keisi Medini një “bishë” e vërtetë në fotot e fundit

Bjondina e Instagramit ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi, duke treguar dhe format e saj shpërthyese me bikini minimaliste.

Përveçse po shijon rrezet e diellit, ka përfituar për të bërë edhe pak ironi për të gjithë ata që e kritikojnë për fotot me fotoshop.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bebe Rexha po planifikon të vijë sërish në Shqipëri/ Kjo është videoja që tregon entuziasmin e saj

Publikuar

-

Nga

Bebe Rexha po planifikon të vijë sërish në Shqipëri/ Kjo është videoja që tregon entuziasmin e saj

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar se është shumë e dashuruar me Shqipërinë sa mezi po pret ta vizitojë sërish.

Këngëtarja ka ndarë një video në rrjetet sociale, me anë të së cilës tregon entuziasmin e saj për të ardhur në Shqipëri, duke zbuluar se pas pandemisë do të udhëtojë drejt vendit të saj.

“Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

Kujtojmë se udhëtimi i saj i fundit në Shqipëri ishte për të vizituar shtëpinë e ndërtuar për një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pse po heshtin Kim Kardashian dhe Kaney West për divorcin?

Publikuar

-

Nga

Pse po heshtin Kim Kardashian dhe Kaney West për divorcin?

Kim Kardashian dhe reperi Kaney West kanë qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi është raportuar se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pas kësaj thuhet se Kaney do të vendoset në Londër, ndërsa Kim do të vazhdojë t’i përkushtohet bizneseve të saj.

Gjithashtu mediat e huaja kanë raportuar se Kim dhe Kaney kanë hequr dorë edhe nga mundësia e fundit për të shpëtuar martesën e tyre, terapia në çift.

Por pse pas gjithë lajmeve që kanë qarkulluar në media dyshja nuk ka reaguar në asnjë mënyrë?

LEXO EDHE:  Bjondina shqiptare që tërbon meshkujt me format e saj/ Keisi Medini një “bishë” e vërtetë në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Trup bombastik dhe poza provokuese/ Fotot më përvëluese të Eriana Blanco

Së fundmi thuhet se te gjitha problemet dhe ajo që ka ndodhur mes tyre do transmetohet në episodet e fundit të “Keeping Up With the Kardashians”.

Page six shkruan se çdo arsye e ndarjes së tyre do ndahet me publikun në episodet e fundit të mbylljes përfundimtare të TKUWK./ CNA.al

LEXO TE PLOTE