Connect with Us

Do bëhen prindër për herë të parë/ Sara zbulon si i tregoi Ledrit për shtatzëninë

Showbizz

Do bëhen prindër për herë të parë/ Sara zbulon si i tregoi Ledrit për shtatzëninë

Publikuar

-

Do bëhen prindër për herë të parë/ Sara zbulon si i tregoi Ledrit për shtatzëninë

Së shpejti Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara do të sjelllë në jetë një vajzë, për të cilën Ledri ka bërë edhe një këngë. Gjithashtu dyshja janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe na mbajnë të informuar lidhur me jetën e tyre private.

Mbrëmjen e sotme, Sara ka zbuluar se si ia ka treguar për herë të Ledrit që është shtatzënë.

E pyetur në rrjetet sociale nga ndjekësit, Sara bën të ditur se lajmin ia ka dhënë përmes telefonit, pasi ka qenë në Gjermani.

LEXO EDHE:  Studimi i mbi 1 milion njerëzve, gjen një lidhje direkte midis niveleve të hekurit dhe jetëgjatësisë

“Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë se do ndodhte. Isha në Gjermani kur e kam marrë vesh dhe më duhej t’ja tregoja nëpërmjet telefonit me kamera”, rrëfen ajo./ CNA.al

Do bëhen prindër për herë të parë/ Sara zbulon si i tregoi Ledrit për shtatzëninë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Publikuar

-

Nga

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Si rrallëherë, deputetja Rudina Hajdari, ka folur për jetën e sj private dhe marrëdhënien e saj në distancë me bashkëshortin e saj, i cili jeton në Amerikë.

Ajo ka treguar se prej 3-4 vitesh ajo dhe bashkëshorti i saj jetojnë një marrëdhënie një disatncë dhe kjo gjë kërkon sakrifica.

Deputetja është shprehur se këto janë momente të vështira por që është e sigurt për në gjë, që bashëkshorti i saj do ta mbështesë në rrugën e saj në politikë.

Kam diku te 3-4 vite që jam këtu në Shqipëri. Njihemi qëkur kam qenë 16 vjeç. Kemi një lidhje të gjatë me njëri-tjtrin, kemi edhe një vajzë, kemi patur edhe një lidhje në distancë kohët e fundit. Kemi patur dhe zënkat tona, dhe është një sakrificë e madhe sepse kemi edhe vajzën, jemi duke kaluar një moment të vështirë,por di t’iu them që ai është një djalë i jashtëzakonshëm , një baba i jashtëzakonshëm dhe më përkrah për këtë që bëj dhe jam e sigurt do më përkrah gjithmonë. Është një nga njerëzit që unë vlerësoj më shumë”, është shprehur Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit Rudina Hajdari/ Zbulon emrin e personazhit me të cilin ka patur fantazi seksuale

Publikuar

-

Nga

Habit Rudina Hajdari/ Zbulon emrin e personazhit me të cilin ka patur fantazi seksuale

Deputetja Rudina Hajdari, si asnjëherë më parë është bërë pjesë e lojërave të emisionit “Shiko kush Luan”.

E vendosur përballë pyetjeve pikante Hajdari ka treguar me cilin nga personazhet e njohur ka patur një fantazi seksuale.

Deputetja përmendi emrin e yllit të Holliwoodit dhe fiksimin e shumë vajzave në botë, aktorin “Brad Pitt”.

Ndërkohë aktori Florjan Binaj rrëfeu se kishte patur një fantazi seksuale me yllin e Instagramit Kim Kardashian, Zaimina Vasjari tha  “Jason i “Transportuesi” pasi ka ngjashmëri me bashkëshortin e saj, Endrit Mërtiri tha emrin e Britney Spears ndërsa Alesia Noka tha Johnny Depp./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas klipit me skena të nxehta u tha se ishin çift/ Beatrix Ramosaj sqaron të vërtetën e lidhjes me Eugent Bushpepën

Publikuar

-

Nga

Pas publikimit të klipit me skena të nxehta të këngëtares Betrix Ramosaj, “Dancing with the devil”, në bashkëpunim me Eugent Bushpepën, u komentua se dyshja ishin në një lidhje dashurie.

E ftuar në “Shiko Kush Luan”, Betarix Ramosaj ka folur për herë të parë duke hedhur poshtë të gjitha lajmet e qarkulluara së fundi.

Ajo ka treguar se mes saj dhe Eugentit ka vetëm miqësi dhe se momentalisht nuk është në një lidhje.

LEXO EDHE:  Makina përplas këmbësorin në Korçë/ Dërgohet me urgjencë drejt spitalit adoleshenti

LEXO EDHE:  Pse Donald Trump mund të jetë një pretendent serioz në presidencialet e 2024-ës?

Unë momentalisht jam single edhe Bushpepën e kam mik shumë të vjetër dhe është një nga njerëzit më të afërt të mitë”, është shprehur Beatrix./ CNA.al

LEXO TE PLOTE