Connect with Us

Mos i besoni!/ Këto janë 4 gënjeshtrat që femrat thonë në shtrat

Life Style

Mos i besoni!/ Këto janë 4 gënjeshtrat që femrat thonë në shtrat

Publikuar

-

Mos i besoni!/ Këto janë 4 gënjeshtrat që femrat thonë në shtrat

Shpesh herë janë fjalë në mënyrë tejet “të pafajshme”, herë të tjera duke qenë plotësisht të ndërgjegjshme. Sido që të jetë gënjeshtrat janë pjesë e gjimnastikës poshtë çarçafëve dhe nuk ka asgjë për të mos i pranuar. Sot do të “mbajmë anën” e burrave dhe do t’ju tregojmë gënjeshtrat që femrat thonë më shpesh në shtrat:

Nuk i them asgjë shoqes sime të ngushtë për problemet tona në krevat

Seriozisht prisni që partneri juaj ta besojë këtë gjë? Ai e di shumë mirë që gjatë kohës që bën dush, ju jeni duke “qarë hallet” e treguar të gjitha detajet shoqes së ngushtë për atë që ndodh.

Nuk kam parë kurrë në jetë filma porno

LEXO EDHE:  Femrat që vishen apo femrat që zhvishen?/Ja çfarë pëlqejnë meshkujt

Nuk po i përmendim statistikat pasi e dimë që do të thoni se nuk janë të sakta. Mos kini turp. Meshkujt e dinë që ju shihni porno ndryshe si do t’i njihnit Mia Khalifan, Lisa Ann apo Rocco Siffredi-n.

S’kam imagjinuar kurrë të bëj seks me të tjerë.

Në ëndrra mund t’i lejoni vetes gjithçka, madje edhe ndonjë skenar erotik me një të panjohur ose edhe ndonjë të njohur që thjesht e pëlqeni. Edhe pse ndoshta nuk ju pëlqen, djemtë e dinë këtë gjë.

Ky ishte seksi më i mirë i jetës time.

Oh seriozisht, më i miri ?! Ndoshta e keni thënë këtë gjë edhe me ish-të dashurin tuaj, kështu që zor t’ju besojnë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fjoralba Ponari surprizon ndjekësit: Kam vendosur të bëj një pauzë nga “E Diell”

Publikuar

-

Nga

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të komentuara të ekranit. Moderatorja ka surprizuar ndjekësit duke treguar se pas përfundimit të sezonit të “Beaty” do të shkëputet nga “E Diell”.

Fjoralba nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje duke i lënë të gjihhë konfuzë.

Me përfundimin e “Beauty” të dielën e ardhshme, kam vendosur një marrë një pauzë. Si, pse, qysh, tek, e zbulojmë në Q&A e ardhshme”, shkruan moderatorja.

Gjithashtu ajo ka ndarë në rrjetet sociale, me ndjekësit e saj foto nga fëmijëria dhe një foto nga “pjesa e errët e saj”.

LEXO EDHE:  Arsyet pse ish-partneri dëshiron të kthehet në jetën tuaj!

LEXO EDHE:  Nuk e mohojnë më/ Loredana dhe Mozzik janë bashkë, kjo foto e vërteton këtë

Kujtojmë se Fjoralba tashmë moderon një nga emisionet më të rinj në Top Channel, “Më thuaj një dëshirë”. Deri më tani ka rezultuar i suksesshëm falë emocioneve që përcjellin fëmijët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Skenat më të nxehta mes meje dhe Albanit kanë qenë…”/ Modelja sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Publikuar

-

Nga

“Skenat më të nxehta mes meje dhe Albanit kanë qenë…”/ Modelja sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Modelja Kleoniki Delijorgji dhe këngëtari Alban Ramosaj janë komentuar shumë në mediat rozë si çift. Dyshja provokuan ndjekësit në rrjetet sociale teksa publikonin foto dhe skena të nxehta me njëri-tjetrin.

Gjithashtu dhe dedikimet që bënin në postimet e njëri-tjetrin bënë që të gjtihë të mendonin se ata ishin në një lidhje dashurie. Madje u aludua se modelja dhe këngëtari ishin në pritje të një fëmije por kjo u përgënjeshtrua nga këngëtari dhe modelja pasi zbuluan se bebi i tyre ishte kënga dhe klipi që po realizonin së bashku.

E ftuar në emisionin “Why Not” të Roza Latit, Kleoniki Delijorgji ka zbuluar lidhjen e vërtetë që ka me këngëtarin Alban Ramosaj.

Zemra ime, Alban Ramosaj të dua shumë. Është si shpirt. Ne nuk u bëmë asnjëherë prindër, madje nuk bëmë as atë punën asnjëherë që të bëheshim prindër. Skenat më të nxehta që kanë ekzistuar mes meje dhe Albanit kanë qenë te klipi jonë. Unë kam qenë modele në Londër dhe më kërkonin modele shtatzënë.

Edhe unë me Albanin kur flisnim për këngën tonë e quanin “Bebi jonë” se artistët e konsiderojnë si beb këngën e tyre. Para se të bëja fotot e publikova atë foton dhe thsh “baby daddy” me shaka. E pamë që merreshin vetëm me neve, po nxirnim dhe këngën dhe thamë pse mos promovojmë pak veten”, tha Kleoniki./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fjalët e para, momenti më i vështirë dhe ëndrrat për të birin/ Klea Huta zbulon detajet rreth rritjes së Krid

Publikuar

-

Nga

Klea Huta është një nga moderatoret dhe këngëtaret më të pëlqyera të ekranit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh iu jep mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetje për të mësuar më shumë rreth saj.

Së fundi ajo ka marrë shuëm pyetje përsa i përket rritjes të djalit të saj Krid ku ka treguar se i biri tashmë ka nisur të belbëzojë, madje ka thënë fjalët e para që kanë qenë baba dhe mama.

Gjithashtu ajo ka treguar dhe momentin më të vështirë për të. Klea ka treguar se Krid është bërë synet, vetëm dy ditë pas lindjes.

Më tej ajo ka zbuluar se Krid qëndron vetë ulur dhe shpesh mundohet të qëndrojë në këmbë.

LEXO EDHE:  Arsyet pse ish-partneri dëshiron të kthehet në jetën tuaj!

LEXO EDHE:  Aktorja turke surprizon fansat/ Me foton nga shtrati prezanton për herë të parë të dashurin

Klea ka treguar edhe për ëndrrën e saj për Krid dhe dëshiron që i biri kur të rritet të bëhet regjisori dhe pse jo të rrëmbejë ndonjë Oscar.

Përsa i përket ngjashmërisë, Klea tregon se ai është një mix i saj dhe i Elgitit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE