Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Të gjithë e përjetojnë shumë keq humbjen e Ejlylit

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Të gjithë e përjetojnë shumë keq humbjen e Ejlylit

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Të gjithë e përjetojnë shumë keq humbjen e Ejlylit

Vajzat e jetimores dhe Feride vajtojnë për vdekjen e Ejlylit. Byshra e përjeton shumë keq largimin nga jeta të së motrës. Kemal lexon në gazetë se Ejlyl ka vdekur pas hedhjes në humnerë dhe shpërthen duke qarë.

Vajzat mbledhin në shtëpi gjërat personale të Ejlylit dhe kujtojnë kohën me të. Vajza e cila ndihmoi Kemalin me informacione ndihet fajtore kur mëson vdekjen e Ejlylit dhe kupton çfarë gabimi të madh ka bërë. Selin kërkon ndihmën e Zehras për t’u pajtuar me Gynejin.

Zehra pranon ta ndihmojë Selinin ndërsa kjo e fundit i jep një shumë parash për t’ia dhënë Gynejit. Ndarja nga jeta e Ejlylit lë një trishtim të thellë në konvikt dhe në shkollë. Çfarë do të ndodhë me Byshrën dhe Metinin tani?/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Takimi romantik i Atdheut dhe Antonelës/ Çmendet Blerimi

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme në Përputhen u transmetua takimi i Antonelës dhe Atdheut pak ditë pas rikthimit të këtij të fundit në emision. Takimi i tyre ishte shumë romantik dhe mesa duket ata i harruan akuzat  për njëri-tjetrin.

Atdheu i dhuroi Antonelës një arush të madh dhe ajo i dhuroi një puthje në faqe. Gjithashtu ata kërcyen me njëri-tjetrin nën ritmet e një violine dhe u shfaqën shumë të afërt.

Sigurisht që ky takim trazoi ujërat dhe nuk munguan as deklaratat e Blerimit dhe Rinianit kundër Atdheut.

I trazove ujërat, një hoqi dorë nga unë, njëri çfarë nuk bëri. Ata thonë të vijnë edhe 100 Atdhe, nuk ka problem”, u shpreh Antonela.

LEXO EDHE:  Mesude merr vendimin shokues/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë javën e ardhshme në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Humbja e mjekut nga Kavaja/ Ministria e Shëndetësisë: Shërbeu deri në fund me devotshmëri

Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Blerimit, i cili shpërtheu kundër Antonelës. Ai u shpreh se Antonela ka probleme me personalitetin, sepse në fillim e ofendoi Atdheun ndërsa tani shfaqet shumë e afërt përkrah tij.

“Ndërgjegjja të ka marrë kallo. Doja të pyes Atdheun? Ç’mendim kanë familjarët për nënçmimin, shtrembërimin e mbiemrit? Mua nëse më nënçmon mbiemrin, ma ka sharë të gjithë familjen. Nuk i pranon kritikat. Nuk është revoltim, por diskutim. Duroji bisedat. Nuk kam njohur njeri në jetën time që ka bërë kështu ndryshime drastike në personalitet. Unë uroj që të duhen”, u shpreh Blerimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurentja habit me deklaratën/ “E refuzova sepse…”

Publikuar

-

Nga

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Përputhen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale. Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie intime me mashkullin që e ndjen.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Përputhen ajo u shpreh se disa prej konkurentëve i janë dukur edhe të shkurtër.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e famshme habit fansat/ “Bëjmë më shumë s*ks se njerëzit normalë”

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl nuk martohet, rikthehet në jetimore

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë”, u shpreh Luljeta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I del zbuluar jetesa me Olën/ Jasmina tregon detaje

Publikuar

-

Nga

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kur të rinjtë njihen me njëri tjetrin.

Konkurentja e fundit e futur në program është Ola. E cila ka qenë shoqe e Jasminës, konkurente në këtë program.

Të dyja kanë mohuar se jetojnë bashkë por në momentin që Bora e ka pyetur për arsyen e zënkës që kanë pasur Jasmina u shpreh për disa arsye që dyshja kishin për njëra tjetrë por që kishin të bënin në lidhje me jetesë së bashku.

“Jemi kapur disa herë për mënyrën e komunikimit, e ka pasur shumë të ashpër. Unë flija deri vonë,Ola kishte tjetër mënyrë jetese, të cconte nga gjumi në orën 8 të mëngjesit po mënyra që ccohu ti tani se dua unë të ccohesh”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE:  Sot në “Lule të vetmuara”/ Meral zgjohet nga koma

LEXO EDHE:  Fajin e ka Jozefina!

Ku Ola ju përgjigj menjëherë duke i thënë se edhe ajo pinte duhan kur flinte gjumë por nuk ishte ankuar dhe nuk donte që muhabeti të shkonte deri këtu./CNA.al

LEXO TE PLOTE