Connect with Us

Mbahuni fort!/ Pas kritikave Jennifer Lopez “shpërthen” rrjetin me videon nudo

Showbizz

Mbahuni fort!/ Pas kritikave Jennifer Lopez “shpërthen” rrjetin me videon nudo

Publikuar

-

Mbahuni fort!/ Pas kritikave Jennifer Lopez "shpërthen" rrjetin me videon nudo

Diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez, mori shumë kritkia përsa i përket performancës së saj në AMA’s. Të gjithë e akuzuan se kishte kopjuar Beyonce në performancën e saj me këngën “Crazy in love”.

Pas komenteve të shumta, së fundi Jennifer ka shpërthyer rrjetin teksa ka pozuar nduo dhe videon e ka ndarë me ndjekësit.

LEXO EDHE:  Natyrale dhe super “bombë” me bikini/ Fotot e Anxhela Peristerit nuk duhen humbur

Diva i ka çmendur të gjithë teksa shfaqet duke mbuluar gjoksin me duar.

Për më tepër po iu lëmë të shijoni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tayna publikon foton me këmbën përpjetë/ Ndjekësit e “masakrojnë” në komente: Jeni bërë si p*rnostare

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera të shoëbizit. Së fundi, ajo ka publikuar këngën e saj më të re “Taka”, e cila edhe pse ka marrë shumë shikime në Youtube, duke se nuk iu ka pëlkqyer dhe aq shumë fansavce të saj.

Këngën e saj më të re, ndjelkësit e quajnë një dështim. Të gjitha këto komente janë pasqyruar në foton e fundit të reperes, ku shihet mjfat provokuese teksa tregon linjat e saj teksa vendos këmbën në mur.

LEXO EDHE:  Reagimi i shteteve të ndryshme/ Kur kalon ambulanca në autostradë

Menjëherë ka patur shumë reagime nga ndjekëist të cilët e kanë cilësuar foton të ekzagjeruar madje nuk ngurojnë ta quajnë edhe “pornostare”.

LEXO EDHE:  VIDEOT/ “Stop” zbardh manipulimet e referendumit të PS-së

Për më tepër shihni komentet në foton e Taynës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Seksi si asnjëherë më parë/ Ana Kauri dhe Bora Zemani “nxehin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Bora Zemani sapo ka prezantuar koleskionin e saj të rrobave të banjos. Bora ka zgjedhur që ky koleskion të reklamohet nga dy vajza shumë seksi ku njëra prej tyre është dhe Ana Kauri, ish konkurrente e Përputhen.

Si asnjëherë më parë dy vajzat e ekranit janë shfaqur më seksi se kurrë më parë. Bora dhe Ana duken mjafyt sensuale teksa reklamojnë rrobat e banjos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-“Tu rrëshkit nga binarët”/ Antonela çmend meshkujt me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

Antonela Berishaj është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Bjondina e Përputhen tashmë po shijon pushimet nga ku nuk mungojnë edhe pozat seksi.

E veshur me bikini, Antonela shfaqet shumë provokuese duke çmendur ndjekësit në rrjetet sociale.

“Tu rrëshkit nga binarët, por rujm ment e kres”, shkruan Antonela krahas fotove seksi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE