Connect with Us

Një nga modelet më seksi në botë/ Daphne Joy, fantastike në fotot e fundit

Showbizz

Një nga modelet më seksi në botë/ Daphne Joy, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Një nga modelet më seksi në botë/ Daphne Joy, fantastike në fotot e fundit

Daphne Joy është një nga modelet më seksi të showbizit të huaj dhe është një influencuese në rrjetet sociale.

Bukuroshja bombastike filipinase përveç bukurisë është bërë e famshme si ish e dashura e yllit të hip hop-it, 50 Cent.

Forma tepër joshëse dhe poza super të nxehta Daphne është kthyrer në ëndrrën e çdo mashkulli. Ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Daphne që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pika e saj më e fortë janë të pasmet/ Modelja nuk humbet rastin t’i tregojë në çdo foto

Publikuar

-

Nga

Pika e saj më e fortë janë të pasmet/ Modelja nuk humbet rastin t’i tregojë në çdo foto

Maria Gad është një influencuese dhe një frymëzim për shumë vajzë në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan rutinën dhe zhvillimin e trupit të saj.

Ajo ushtrohet çdo ditë në palestër dhe nuk e ka aspak problem të tregojë edhe defektet që ka në trup që kompleksojnë çdo vajzë.

Por ndjekësit e saj çmenden nga format e fizikut të saj dhe nuk i ndajnë komentet komplimentuese të modeles së fitnesit.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca një “bombë” me bikini/ Ekspozon format “shpërtheyse”

LEXO EDHE:  Risitë e modeleve të flokëve

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me linjat seksi/ Fotot më tunduese të Nicky Gile

Publikuar

-

Nga

Nicky Gile është një yll i Instagramit dhe modele fitnesi nga Boca Raton, Florida. Që nga ngarkimi i fotos së saj të parë në 2011, Nicky është bërë një sensacion në mesin e fansave të saj.

Fillimisht, Nicky ndoqi Universitetin e Atlantikut në Florida për të studiuar biologji dhe psikologji. Ndërsa dashuria e saj për shëndetin dhe palestrën rritej, ajo filloi të stërvitej në palestër më shpesh. .

Pasi hapi profilet e saj në internet, Nicky filloi të merrte oferta për tu bërë modele. Ajo e kapi mundësinë dhe që atëherë është kthyer në një ikonë fitnesi.

LEXO EDHE:  FOTOT-Kishat që u shndërruan në shtëpi të bukura

LEXO EDHE:  Risitë e modeleve të flokëve

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Australianja që çmend me tiparet e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Australianja që çmend me tiparet e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

E lindur dhe e rritur në Australi, Lily Bowman është një blogere fitnesi që magjeps mijëra njerëz me fotot e saj të mrekullueshme. Sidoqoftë, rruga e Lilit drejt suksesit ishte e shtruar me sfida të mëdha.

Gjatë shkollës së mesme, në përpjekje për të humbur peshë, Lily u fiksua me dietën dhe trajnimin e saj. Ajo kalonte orë të tëra duke bërë kardio çdo ditë.Si rezultat, trupi dhe mendja e saj filluan të vuanin.

Vetëm kur Lily filloi stërvitjen me pesha dhe një dietë krejt të re, jeta e saj më në fund mori një kthesë për mirë.

LEXO EDHE:  FOTO- “Kur ke një mal me punë përgjysëm”/ Ronela Hajati shfaqet më seksi se kurrë

LEXO EDHE:  FOTOT-Kishat që u shndërruan në shtëpi të bukura

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE