Connect with Us

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të

Showbizz

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të

Publikuar

-

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të

Spektakli Love Story nga Alketa Vejsiu ka tërhequr shumë vëmendjen e njerëzve. Në këtë spketakël 18 vajza konkurrojnë për të fituar zemrën e një mashkulli.

Ajo që ka tërehqur më shumë vëmendjen dhe që është komentuar pafund në mediat rozë është pjesëmarrja e dy motrave binjake të cilat kanë ardhur të fitojnë zemrën e Saimirt.

Pas prezantimit të tyre ka patur shumë reagime nga audience të cilët janë shprehur se është pak jashtë normales që dy motra binjkae të konkurrojnë për një mashkull.

Mbremjen e kaluar binjkat ekanë reaguar ndaj komenteve duke u shprehur:  “Nuk kemi ardhur këtu të bëjmë asgjë të ekzagjeruar, asnjë degradim asnjë puthje asnjë afrim sepse fundja jemi motra, jemi binjake. Jemi të lidhura jashtëzakonisht shumë dhe me siguri nuk do vijmë këtu të ndajmë të njëjtin mashkull. Mashkulli do të njihet, në qoftë se zemra nuk komandohet, nëse mua zemra ma bën trak siç thuhet në Itali, unë do të vendos të rri këtu dhe ta zgjas unë atë rrugë”, tha Albana gjatë takimit të parë.

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

Ndërkohë, motra tjetër përforcoi atë që tha Albana, duke theksuar se fakti që ato kanë ardhur të dyja për një djalë, nuk do të thotë se do të shkojnë të dyja në shtrat me të.

“Kemi parë shumë shpejt reagimin e njerëzve pasi mbaruam spektaklin, nuk e prisnim. E mora si një gjë negative, fakti që kemi ardhur ne të dyja, motra binjake. Nuk kemi ardhur këtu që të frekuentojmë të dyja, që të shkojmë në shtrat të dyja me ty”, u shpreh binjakja tjetër Silvana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Takimi romantik i Atdheut dhe Antonelës/ Çmendet Blerimi

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme në Përputhen u transmetua takimi i Antonelës dhe Atdheut pak ditë pas rikthimit të këtij të fundit në emision. Takimi i tyre ishte shumë romantik dhe mesa duket ata i harruan akuzat  për njëri-tjetrin.

Atdheu i dhuroi Antonelës një arush të madh dhe ajo i dhuroi një puthje në faqe. Gjithashtu ata kërcyen me njëri-tjetrin nën ritmet e një violine dhe u shfaqën shumë të afërt.

Sigurisht që ky takim trazoi ujërat dhe nuk munguan as deklaratat e Blerimit dhe Rinianit kundër Atdheut.

I trazove ujërat, një hoqi dorë nga unë, njëri çfarë nuk bëri. Ata thonë të vijnë edhe 100 Atdhe, nuk ka problem”, u shpreh Antonela.

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Blerimit, i cili shpërtheu kundër Antonelës. Ai u shpreh se Antonela ka probleme me personalitetin, sepse në fillim e ofendoi Atdheun ndërsa tani shfaqet shumë e afërt përkrah tij.

“Ndërgjegjja të ka marrë kallo. Doja të pyes Atdheun? Ç’mendim kanë familjarët për nënçmimin, shtrembërimin e mbiemrit? Mua nëse më nënçmon mbiemrin, ma ka sharë të gjithë familjen. Nuk i pranon kritikat. Nuk është revoltim, por diskutim. Duroji bisedat. Nuk kam njohur njeri në jetën time që ka bërë kështu ndryshime drastike në personalitet. Unë uroj që të duhen”, u shpreh Blerimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurentja habit me deklaratën/ “E refuzova sepse…”

Publikuar

-

Nga

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Përputhen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale. Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie intime me mashkullin që e ndjen.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Përputhen ajo u shpreh se disa prej konkurentëve i janë dukur edhe të shkurtër.

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

LEXO EDHE:  Xhelozi dhe kërcime provokuese/ Shpërthen konkurrentja e “Love Story”: Kaluan në vulgaritet

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë”, u shpreh Luljeta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I del zbuluar jetesa me Olën/ Jasmina tregon detaje

Publikuar

-

Nga

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kur të rinjtë njihen me njëri tjetrin.

Konkurentja e fundit e futur në program është Ola. E cila ka qenë shoqe e Jasminës, konkurente në këtë program.

Të dyja kanë mohuar se jetojnë bashkë por në momentin që Bora e ka pyetur për arsyen e zënkës që kanë pasur Jasmina u shpreh për disa arsye që dyshja kishin për njëra tjetrë por që kishin të bënin në lidhje me jetesë së bashku.

“Jemi kapur disa herë për mënyrën e komunikimit, e ka pasur shumë të ashpër. Unë flija deri vonë,Ola kishte tjetër mënyrë jetese, të cconte nga gjumi në orën 8 të mëngjesit po mënyra që ccohu ti tani se dua unë të ccohesh”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE:  “Nuk e prisja që nuk do isha zgjedhja e tij”/ Generda pranon se ka mbetur e zhgënjyer nga Saimiri

LEXO EDHE:  “Nuk e prisja që nuk do isha zgjedhja e tij”/ Generda pranon se ka mbetur e zhgënjyer nga Saimiri

Ku Ola ju përgjigj menjëherë duke i thënë se edhe ajo pinte duhan kur flinte gjumë por nuk ishte ankuar dhe nuk donte që muhabeti të shkonte deri këtu./CNA.al

LEXO TE PLOTE