Connect with Us

“Ia plasi të qarit” pasi Saimiri nuk e zgjodhi/ Shpërthen ish konkurrentja e Love Story: Tani do më njohin

Showbizz

“Ia plasi të qarit” pasi Saimiri nuk e zgjodhi/ Shpërthen ish konkurrentja e Love Story: Tani do më njohin

Publikuar

-

Në episodin e radhës të shoët Love story, princi Saimiri bëri zgjedhjet e tij ku jashtë lojës mbetën 2 vajzat, Klea dhe Juli, të ciat nuk e vazhduan dot rrugëtimin.  Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte Klae e cila shpërtheu në lot pasi nuk u përzgjodh nga Saimiri.

Pas daljes nga spektakli, Klea ka shpërthyer në rrjetet sociale ku me  disa postime në Instastory deklaron se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është. Ish-konkurrentja shprehet gjithashtu se ajo nuk qau për Saimirin, por për vendimin, sipas saj të padrejtë.

“S’di pse e ndjeva si detyrë t’iu jap një përgjigje të gjithëve në këtë story meqënëse me mesazhe për momentin nuk mundem të kthej. Në rradhë të parëfaleminderit nga zemra të gjithë njerëzve për mbëshetjen, kurajon e çdo fjalë të mirë. Unë nuk qava për djalin, qava për momentet e padrejta që të sjell jeta, por kur je njeri i drejtpërdrejtë dhe i thua gjërat siç janë, kështu është!Njerëzit e mëdhenj guxojnë në jetë, jeta është ulje ngritje dhe pas çdo gjëje të keqe ndodh një gjë e mirë. Shpirtin e madh e mendjen e ndritur do ma njihni shumë shpejt. Prisni surpriza!Njerëzit e mirë sa herë i sprovon Zoti dhe gjithmonë pas shiut del diell! Kush më njeh e di mirë se kush jam ndërsa kush jo marrin vendime të shpejta. Tani do më njohin më mirë se kurrë e do ta kuptojnë që unë nuk ndalem sepse femrat me karakter guxojnë e kurrë nuk ndalojnë!”, shkruan Klea./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pasi na prezantoi me djalin që i kishte “rrëmbyer” zemrën/ Marina Fara dhe i fejuari “arratisen” në Dubai

Publikuar

-

Nga

Pasi na prezantoi me djalin që i kishte "rrëmbyer" zemrën/ Marina Fara dhe i fejuari “arratisen” në Dubai

Marina Fara është komentuar shpesh në mediat rozë për historitë e saj të dashurisë.

Pak kohë më parë, ajo deklaroi se ishte në një lidhje dashurie duke na prezantuar edhe djalin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Marina nuk tregoi asnjë detaj tjetër përveç imazhit të tij. Së fundi dyshja kanë preferuar të pushojnë në një nga vendet më luksoze në botë si Dubai.

LEXO EDHE:  “Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

LEXO EDHE:  “Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

Marina duke mjaft në formë teksa ka publikuar disa foto me bikini. Gjithashtu ajo ka treguar disa pamje mahnitëse të Dubait që mund ti shihni më poshtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Rrinë në këmbë si debile”/ Gazetari befason me deklaratën për “Telebingo-n”

Publikuar

-

Nga

“Rrinë në këmbë si debile”/ Gazetari befason me deklaratën për “Telebingo-n”

Gazetari Bledi Strakosha ka kritikuar emisionet si “Telebingo”, që edhe pse ka kohë që transmetohet në televizion vazhdojnë me të njëjtin format dhe skemë si vite më parë.

Strakosha tregon se prej vitesh televizioni shqiptar  frymëzohet ende nga televizionet italiane dhe një gjë që nuk i pëlqen aspak tek “Telebingo” është fakti se vajzat rrinë gjatë gjithë kohës në këmbë dhe nuk bëjnë asgjë.

Nëpër ‘game show’ ekzistojnë akoma por ama kanë një dinjitet tjetër. Tek “Telebingo” për shembull ne kishim ato vajzat që rrinin në këmbë tërë kohës. Nuk duhet të jetë ashtu. Si në Shqipëri dhe në Itali vazhdojnë të transmetohet ajo qasja që është mashkulli i pari pastaj femra që qëndron krah tij si plotësuese. Ato u rrijnë në krah, më falni që po e shpreh kështu por kështu po më vjen, si debile, pra që nuk kanë asnjë pozicion”, është shprehur gazetari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gentian Zenelaj e thotë hapur: Edi Rama na e kalon për humor

Publikuar

-

Nga

Gentian Zenelaj e thotë hapur: Edi Rama na e kalon për humor

Gentian Zenelaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Para disa javësh ai mposhti Covid-19 dhe sot në programin “Sot nuk është e hënë” ai iu ka dhënë një mesazh të gjithë shqiptarëve që të ruhen çdo moment.

Përveç eksperiencës së tij me Covid-19, ai ka folur edhe për humorin. Genti mendon se humori nuk ka kufij dhe se mund të gjesh çdo shkak për të bërë humor.

Gjatë intervistës ai veçoi rastin, ku humori nuk mund të pranohet, dhe është ai nga pushtetarët.  Genti shton se kryeministri Edi Rama bën më shumë humor se vetë humoristët.

LEXO EDHE:  “Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

LEXO EDHE:  Denoncim/ Ansambli '' Tirana '' jashtë festivalit të Gjirokastrës

Epo… ka raste që ky i joni po na e kalon (bëhet fjalë për kryeminsitrin Edi Rama). Ka atë magjepsjen fantastike të “stand-up komedisë” që mua më lë pa fjalë. Në “stand-up” është “the best” është më i miri. Këto ja them edhe në sy…”, thotë Gentian Zenelaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE