Connect with Us

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores shokohen kur e gjejnë Ejlylin në fund të humnerës

Life Style

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores shokohen kur e gjejnë Ejlylin në fund të humnerës

Publikuar

-

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores shokohen kur e gjejnë Ejlylin në fund të humnerës

Ejlyl bie sërish në grackën e Kemalit dhe për të shpëtuar ka vetëm një mundësi. Ajo hidhet në humnerë. Kader kërkon ndihmë nga policia dhe këta të fundit e gjejnë Ejlylin në fund të humnerës. Të gjithë tmerrohen kur mësojnë çfarë i ka ndodhur Ejlylit.

Vajzat shkatërrohen nga dhimbja e humbjes së Ejlylit. Kur mësojnë se Kemal i dha para një vajze nga konvikti për të ndjekur Ejlylin, ato çmenden. Selin troket në derën e Zehras për të bërë paqe me Gynej. Kemal mëson për vdekjen e Ejlyl nga gazetat.

Vajzat janë të gatshme të bëjnë gjithçka për të marrë hak ndaj tij. Songyl, Kader, Meral dhe Xhemre ngrenë një kurth për Kemalin duke e vënë veten në rrezik./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

LEXO EDHE:  Sot në serialin "Lule të vetmuara"/ Gynej vendos të ndahet nga Songyl

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Të gjithë në kërkim të Ejlyl

LEXO EDHE:  Rikthehet "Sex and the city"/Por a do të jetë më si më parë?

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se e respektonte në sy të babait/ Reperi habit me zgjedhjen mes Capital T dhe Skerdit

Publikuar

-

Nga

Pas largimit nga labeli “Authentic”, reperi Gent Fatali dhe Capital T kanë patur një mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”, ka thënë reperi në një intervistë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”, Genti i habiti të gjithë kur tha se kishte respekt për Capital T, me të cilin vite më parë ka patur edhe një bashkëpunim muzikor.

Teksa menduam se gjërat mes tyre janë rregulluar, duket se kjo ka qenë vetëm në dukje dhe mbase reperi u ndje i detyruar për të dhënë një përgjigje në sy të babait të Capital T.

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian shan babanë e fëmijëve/ Përlotet në serial

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl arrin të arratiset nga shtëpia e braktisur

Në After Party i pyetur kë zgjedh mes Skerdit dhe Capital, ai ka zgjedhur Skerdin duke mos dhënë më tej asnjë shpjegim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE