Connect with Us

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Showbizz

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Publikuar

-

“Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

Për aktorin e humorit, Julian Deda sot ësht ënjë ditë shumë e veçantë, pasi një nga njerëzit e tij më të dashur ka ditëlindjen.

Mbesa e tij Ema, ka ditëllindjen dhe xhaxhi Juli i ka kushtuar disa fjalë shumë të përzemërta shoqes së tij.

“Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim. U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort”, shkruan Juli në postimin e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kiara Tito e thotë troç/ Programit të Ardit Gjebreas i ka ikur koha

Publikuar

-

Nga

Kiara Tito e thotë troç/ Programit të Ardit Gjebreas i ka ikur koha

Kiara Tito është një nga vajzat më të komentuara përsa i përket pamjes së jashtme dhe jetës private.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ku është pyetur se cilin nga programet i pëlqenin më shumë dhe cilin nuk e duronte dot.

Ajo është shprehur se do të dëshironte shumë të moderonte “Shiko Kush Luan” ose “Big Brother” ndërsa për programin që mendon se i ka ikur koha është “E diela Shqiptare”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Festa “Country” për ditëlindjen e Bes Kallakut/ Ajka e vogël i bën surprizën e paharrueshme

Publikuar

-

Nga

Dy ditë më parë Bes Kallaku festoi ditëlindjen në një festë të stilit “Country”.

Të ftuarit ishin të veshur sin ë fermë gjë që e bëri një nga festat më të veçanta që kemi parë deri më tani.

Të shumtë ishin të ftuarit e njohur që e bënë më argëtuese ditëlindjen e tij por surprizën më të paharrueshme Besi e mori nga e vogla e tij Ajka.

Ajo i këndoi këngën e ditëlindjes në mes të ftuarëve gjë që ka emocionuar Besin dhe Xhensilën dhe të gjithë të pranishmit.

LEXO EDHE:  FOTO-Në ditën e tij më të rëndësishme/ Reperi merr urimin special nga prindërit

LEXO EDHE:  Nuk i mban dot mend të gjithë emrat e tyre, e pabesueshme se sa nipër dhe mbesa ka ky burrë

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çfarë turpi është ky shtet, më vjen për të vjellë”/ Erik Lloshi i revoltuar: Shpallen fituesit pa u bërë festivali

Publikuar

-

Nga

“Çfarë turpi është ky shtet, më vjen për të vjellë”/ Erik Lloshi i revoltuar: Shpallen fituesit pa u bërë festivali

Festivali i 59 i Këngës është në prag dhe shumë nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare kanë marrë pjesë me këngët e tyre.

Në këtë kompeticion janë përzgjedhur 26 këngëtarë nga juira e përbërë nga Alma Bektashi, Jonida Maliqi, Agim Doçi, Klodian Qafoku dhe Eugent  Bushpepa, të cilët kanë vendosur cilat këngë do të konkurrojnë këtë vit.

Ndër artistët që janë klasifikuar në këtë grup janë, anxhela Peristeri, Era Rusi, Orgesa Zaimi, Erik Lloshi, Manjola Nallbani, Rosela Gjylbegu etj. Artisti fitues pritet të përfaqësojë Shqipërinë vitin e ardhshëm në festivalin europian, “Eurovision”, i cili këtë vit nuk u organizua për shkak të pandemisë.

Por këngëtari Erik Lloshi ka treguar i revoltuar pakënaqësinë e tij në këtë festival. Gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç i ka pritur ai dhe nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ai shpreh gjithë revoltën e tij.

LEXO EDHE:  Ditëlindje në resortin luksoz/40 vjetori i Bleona Qerretit ishte mahnitës

LEXO EDHE:  Një jetë në skenë/ Aktori i madh Koço Qëndro mbush sot 94 vjeç

Ore ka mbaru festivali apo ça po ndodh? Ça turpi është ky shtet! Më vjen për të vjellë që jap kontributin tim në muzikë për këtë shtet, ku mbizotëron mendja mediokre dhe kurvëria. Muzika ka vdek me kohë. S’ja vlen më.”- shkruan ai.

Në një prononcim për “Iconstyle.al”, Erik Lloshi është shprehur se kjo deklaratë e tij i drejtohet organizatorëve të festivalit, të cilët e kanë shpallur fituesin ende pa u bërë festivali./ CNA.al

LEXO TE PLOTE