Connect with Us

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

Aktualitet

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

Publikuar

-

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Personazhet publike çdo ditë bëjnë thirrjeqë qytetarët të respektojnë masat, por duket se vetë janë të parët që i shkelin dhe këtë na e kanë treguar grumbullimet dhe festat e tyre.

Festa e ditëlindjes së aktorit Bes Kallaku u kthye në një gjobë, që duhet të paguajnë të gjithë të ftuarit që morën pjesë. Të shumtë ishin emrat e njohur që morën pjesë në 35-vjetorin e aktorit, duke nisur që nga politikanë e deri tek këngëtarë dhe aktorë.

Për këto gjoba ka reaguar edhe vetë aktori, i cili ironizon mediat dhe policinë për lajmet e raportuara dhe për gjobat.

LEXO EDHE:  Punonte në kushte të papërshtatshme higjieno-sanitare/ AKU gjobit një baxho në Durrës

Bes Kallaku ka publikuar një foto me Leonard Kokën, vëllain e Lefter Kokës dhe thotë se kanë harruar se ka qenë dhe ai i pranishëm në festë.

Faleminderit që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes”, shkruan aktori./ CNA.al

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

Ditëlindje në kohë koronavirusi/ Gjobitet lokali ku festoi Bes Kallaku

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

“Pikë e zezë”/ Artan Hoxha sulmon Top Channel: More këta janë specialista, s’ke ç’u thua…

Publikuar

-

Nga

Çuçi ministër i Brendshëm/ Hoxha: Bledi më ka marrë në pyetje si hetues për shkrimet e mia

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar Top Channel, lidhur me programin që ka transmetuar mbrëmjen e sotme.

Hoxha është tallur me emisionin “Përputhen” ku njihen të rinjtë, pasi është publikuar një video ku dy prej konkurentëve zihen me njëri-tjetrin.

Ai thotë se qytetarët janë duke pritur Top Channel që të publikojë përgjime për Ndraghetën, ndërsa televizioni ka publikuar sherrin e “Përputhen”.

LEXO EDHE:  Meta e thotë troç/ Zgjedhjet daneze në Shqipëri s’kanë për të ndodhur asnjëherë

LEXO EDHE:  Alarmi për eksploziv në Vlorë/ Forcat xheniere mbërrijnë pas tre orësh

More këta janë specialista, s’ke ç’u thua…

Mileti pret ndonjë përgjim për Ndraghetën, ata i shfaqin video-boksin e Përputhen….

Pikë e zezë, thuaj…

Meqënëse këtë javë, produksioni nuk ka sajuar dot ndonjë ndeshje boksi, do japim ritransmetim videon e boksit, të javës së kaluar.

Ububuja…”, shkruan gazetari në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i rëndë në Pogradec/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Publikuar

-

Nga

I dehur në timon, me shpejtësi skëterrë/ Shoferi përplaset me shtyllën elektrike

Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Pogradec-Korcë, në afërsi të fshatit Buçimas.

Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor me iniciale P.Gj., i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë moti i keq.

Më datë 24.01.2021, rreth orës 21:40, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Buçimas, Pogradec, një automjet dyshohet se ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P. Gj., rreth 48 vjeç, banues në Pogradec, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen.

Nga ana e Policisë, po punohet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e ngjarjes dhe zbardhjen e rrethanave të saj“, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXO EDHE:  Ulen temperaturat, rikthehen vranësirat dhe reshjet/ Parashikimi i motit për këtë javë

LEXO EDHE:  “Nuk kam votuar prej 1992-shit”/ Dashnor Diko “i futet politikës”, tregon kë mbështet në zgjedhje

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Tjetër aksident/ Makina përplas një kalimtare në Vlorë

Publikuar

-

Nga

Tjetër aksident/ Makina përplas një kalimtare në Vlorë

Mësohet se një automjet ka përplasur një kalimtare tek Rruga Transballkanike në Vlorë.

Kalimtarja është dërguar në gjendje të rëndë me urgjencë në spital teksa ndodhet në sallën e operacionit.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 24.01.2021, rreth orës 21:00, në rrugën Transballkanike, në afërsi të Gjykatës së Apelit, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasen M. Ll, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve në gjëndje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHE:  Basha ngre alarmin/ Fshirja e adresave duhet trajtuar me prioritet, Serbia po bën spastrim etnik

LEXO EDHE:  Punonte në kushte të papërshtatshme higjieno-sanitare/ AKU gjobit një baxho në Durrës

 

 

 

LEXO TE PLOTE