Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani

Çdo emër që është i njohur mundohet që të përcjellë tek fansat e tij një imazh sa më të mirë dhe të rregullt, që është në zbatim të ligjit dhe rregullave që ka shteti. Por një gjë e tillë nuk ka ndodhur aspak me “VIP”-at shqiptarë. Festa e ditëlindjes së aktorit Bes Kallaku u kthye … Continue reading Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani