Connect with Us

Këtë nuk e prisnim/ Enca kërkon të dashur të ri në rrjetet sociale?

Showbizz

Këtë nuk e prisnim/ Enca kërkon të dashur të ri në rrjetet sociale?

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia, për një kohë të gjatë ka bërë një pauzë në muzikë për shkak të operacionit të ndërlikuar në këmbë, megjithëse ka treguar se ka disa projekte dhe surpriza që me siguri do t’i shohim në vazhdim.

Por gjatë kësaj koeh ajo ka zgjedhur të jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundi ka ndarë me ndjekësit diçka që nuk e prisnim.

Në postimet e saj ajo tregon se është në kërkim të miqve të rinj dhe një mashkulli të ri në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  ‘’Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë"/Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën

“Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplikime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

“Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh.”- shkruan Enca.

Nuk e dimë nëse kjo është një paraprijë e projekteve që ajo ka ndërmend të sjellë por mbetet për tu parë në vazhdim./ CNA.al

49 ditë e mbyllur në shtëpi/ Enca tregon arsyen që e detyroi të “vetëkarantinohej”
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

Publikuar

-

Nga

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

Në puntatën e sotme të “Përputhen +40” është trasmetuar takimi i Luanit me Linditën, ku ka pasur edhe rrëfime për jetët personale.

Luani tregoi se ka kaluar 7 vite nga koha kur ka pasur lidhjen e fundit dhe që prej asaj kohe nuk ka kryer më marrëdhënie intime.

Ai tha se nuk ka krijuar lidhje të tjera, pasi vajzat më të reja në moshë nuk pranonin një mashkull më të madh në moshë.

LEXO EDHE:  VIDEO-Këngëtarja e njohur surprizohet në mesnatë/ Merr dhuratën marramendëse nga bashkëshorti

LEXO EDHE:  Hoqi dorë përgjithmonë nga muzika/ Zbulohet surpriza e këngëtares

Biseda mes dy konkurentëve:

Lindita: Kur ka qenë lidhja jote e fundit?

Luani: Para 7 viteve.

Lindita: Domethënë që ke 7 vite pa kryer edhe marrëdhënie?

Luani: Ehh ashtu është atje, është e vërtetë, sepse nuk ka vajza. Sapo mbarojnë gjimnazin ato largohen drejt qyteteve të tjera. Vajzat në atë moshë nuk do krijonin diçka me mua në këtë moshë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr foton me një vajzë në plazh

Publikuar

-

Nga

Një konkurent i “Përputhen” është “kapur mat” me një vajzë në plazh.

Bëhet fjalë për Oltin, ndërsa ka qenë Armando ai i cili sërish ka bërë rolin e “detektivit” dhe ka nxjerrë foton e konkurentit me një vajzë.

Armando ngriti aludimet se Olti ka një marrëdhënie jashtë programit me vajzën brune, duke trazuar kështu ujërat.

LEXO EDHE:  E përdhunuan kur ishte një adoleshente/ Lady Gaga tregon personin që i ndryshoi jetën

LEXO EDHE:  Këngëtarja e famshme trondit me deklaratën raciste: “Njerëzit e bardhë ta shpifin!”

Por konkurenti mohoi që kjo gjë të jetë e vërtetë, pavarësisht se këtë hipotezë e ka mbështetur edhe Lindita.

Kjo e fundit deklaroi se vajzën në fjalë e ka parë edhe njëherë tjetër pranë Oltit, kur ajo kishte shkuar për t’i marrë çelësat  e makinës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Përputhen. Ajo është diskutuar shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba.

Së fundmi dyshja ka deklaruar se romanca mes tyre ka marrë fund, por nuk ngurrojnë të “thumbojnë” njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Mevlani shpesh herë herë hedh këngë të ndryshme të dedikuara dashurisë së shkuar por edhe Ledjana gjithashtu.

LEXO EDHE:  VIDEO-Këngëtarja e njohur surprizohet në mesnatë/ Merr dhuratën marramendëse nga bashkëshorti

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri e thotë hapur/ Ja cila është pagesa më e lartë që ka marrë në një koncert

Ajo ka hedhur një video ku shihet një zemër me shkronjën e saj të vendosur në mes ku në sfond dëgjohet kënga e këngëtarës së njohur Dafina Zeqiri Pa ty.

Këngë e cila ka në tekst: Pa ty ,pa ty krejt shpirti mu ka thy.  Duket sikur në një anë Ledjana po bën konkurencë me Mevlanin duke bërë dedikime të dy me radhë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE