Connect with Us

Aksident i rëndë në rrugën Lezhë-Milot/ Furgoni përplas për vdekje këmbësorin

Kronika

Aksident i rëndë në rrugën Lezhë-Milot/ Furgoni përplas për vdekje këmbësorin

Publikuar

-

Kontrolle gjatë natës/ 20 patenta të pezulluara, 6 shoferë në pranga

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Mësohet se një furgon pasagjerësh ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet identiteti i viktimës, por blutë kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit.

Ndërklohë, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

E rëndë në Itali/ Treni përplas për vdekje shqiptarin

Publikuar

-

Nga

E rëndë në Itali/ Treni përplas për vdekje shqiptarin

Një emigrat shqiptarë, ka humbur jetën tragjikisht në Itali, pasi është përplasur nga një tren i linjës Venezia-Mestre, në afërsi të stacioni Actv Righi.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i viktimës, ndërsa sipas mediave fqinjë ai ka marrë dëmtime në në shpinë që i kanë shkaktuar dhe vdekjen.

Oficerët e policisë hekurudhore po kryejnë hetimet për të zbardhur shkaqet e ngjarjes. Ndërkohë që mediat fqinje raportojnë se si pasojë e ngjarjes u ngadalësua trafiku hekurudhor./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Po rregullonte depozitën në tarracë/ 54-vjeçarja bie nga lartësia, në gjendje kritike për jetën

Publikuar

-

Nga

Po rregullonte depozitën në tarracë/ 54-vjeçarja bie nga lartësia, në gjendje kritike për jetën

Një 54-vjeçare me inicialet M. Xh, ka rënë aksidentalisht nga taraca e pallatit ku jetonte, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas njoftimit zyrtar, gruaja në fjalë kishte hipur në taracën e pallatit, për të rregulluar depozitën, por ka humbur akuilibrin dhe ka rënë në oborrin e pallatit pranë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”.

Për pasojë, ajo ka mbetur e plagosur. 54-vjeçarja është dërguar në spital, por mësohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Njoftimi i policisë Tiranë

LEXO EDHE:  Përplasen dy motoçikleta në Shkodër/ Humb jetën 45-vjeçari (Emri)

LEXO EDHE:  Festat e fundvitit/ Policia publikon masat

Më datë 17.01.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Sinan Tafaj”, aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasja M. Xh, 54 vjeçe, e cila po dërgohet në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Përplasen makinat në Lezhë/ Plagosen dy persona

Publikuar

-

Nga

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina merr përpara këmbësoren

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, në vendin e quajtur “Lapidari”.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy pasagjerë.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit, ndërsa të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE:  Detaje të reja/ Plagosja në Tiranë për shkak të një konflikti

LEXO EDHE:  U shoqërua me dhunë në polici/ Mërtiri flet pas lirimit: Më fshin videot për të shmangur provat e egërsisë së tyre

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE