Connect with Us

“Më dukej vetja e varur nga seksi”/ Habit blogerja e njohur: Masturbohem 3 herë në ditë

Showbizz

“Më dukej vetja e varur nga seksi”/ Habit blogerja e njohur: Masturbohem 3 herë në ditë

Publikuar

-

“Më dukej vetja e varur nga seksi”/ Habit blogerja e njohur: Masturbohem 3 herë në ditë

Blogerja e njohur, Tracy Kiss, ka ndarë historinë e saj duke treguar se masturbohet “tre herë në ditë”. Ajo thotë se ka nevojë për këtë, ashtu si “njerëzit e tjerë kanë nevojë për ujë”. Nëna e dy fëmijëve, Tracy Kiss, 32 vjeç, nga Buckinghamshire, filloi të fliste hapur për këtë në blogun e saj dhe nuk u kursye.Ajo tha se masturbimi “është një pjesë e natyrshme dhe normale e jetës dhe diçka për të cilën nuk duhet të turpërohemi”, sipas “The Sun”.

Tracy shkroi: “Personalisht, unë masturbohem 2-3 herë në ditë, ose ndryshe sa herë që jam në shtrat gjatë ditës kur nuk kam kryer marrëdhënie seksuale me partnerin tim dhe kam nevojë për një çlirim seksual. Unë e kuptoj që kjo mund të duket një sasi jashtëzakonisht e lartë që shumica e grave nuk mund ta diskutojnë ose rrëfejnë.”

Pavarësisht se pranoi që metoda e saj e preferuar e kënaqësisë është marrëdhënia seksuale, ajo shtoi se masturbimi është “pjesa kryesore” e ditës së saj. Tracy tha se ka eksploruar në të kaluarën për të kuptuar nëse është “e varur nga seksi”, pasi kishte partnerë që nuk mund t’i përputheshin qëndrueshmërisë së saj në dhomën e gjumit, por zbuloi se kishte dëshirë të lartë për seks.

LEXO EDHE:  Ministri ndahet nga partnerja dhe njoftimi i saj në rrjetet sociale është thjesht rrënqethës

Ajo shpjegoi: “Seksi më mban vigjilente ashtu si pirja e një kafeje ose e një pijeje energjike.” 32-vjeçarja tha se kur një partner dëshironte të flinte pa kryer marrëdhënie seksuale me të, ajo masturbohej për t’u çlodhur. Por kjo mund të shkaktonte tension, sepse ata mendonin se nuk ishin në gjendje ta kënaqnin atë. Trejsi pohon se thjesht kujdeset për nevojat e saj seksuale “nëse një partner nuk e bën këtë”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E bija feston ditëlindjen/ Albërie Hadërgjonaj e uron me fjalë zemre: Nuk më mërzite kurrë

Publikuar

-

Nga

E bija feston ditëlindjen/ Albërie Hadërgjonaj e uron me fjalë zemre: Nuk më mërzite kurrë

Ditën e sotme, këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj feston 27 vjetorin e saj të lindjes. Anxhelina ka marrë shumë urime nga miq dhe të afërm të saj dhe në këtë ditë nuk kishte si të mungonte një urim me fjalë zemre nga e ëma, Albërije Hadërgjonaj.

“Gëzuar ditëlindjen e vogla e mamit. Ti u rrite dhe tani ti je ajo që na përkëdhel të gjithëve sepse ty Zoti të solli në jetë për t’i dhënë kuptim jetës, dashurisë dhe respektit!!! Faleminderit që kurrë nuk më mërzite…

Ti je bekim. Urime ditëlindjen. Të dëshiroj edhe shumë vite të mbushura me shëndet, dashuri, gëzim dhe prosperitet. Të dua shuuumë!”, ka shrkuar Albëria në postimin e saj në  rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Burrat e bëjnë zgjedhjen e partneres bazuar mbi këto kritere

LEXO EDHE:  Zbulohet dyshimi/ Femrat ndiejnë më shumë kënaqësi kur kryejnë marrëdhënie apo në shopping?

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Olta Gixhari pozon pa të brendshme/ ”Shpërthejnë” komentet në rrjet: Çfarë je, mami apo…

Publikuar

-

Nga

Olta Gixhari pozon pa të brendshme/ ”Shpërthejnë” komentet në rrjet: Çfarë je, mami apo…

Aktorja Olta Gixhari ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet tejet seksi.

Bjondina ka pozuar e mbuluar me një mbulesë ku ndjekësit kanë vënë në dukje që ajo nuk ka veshur të brendshme.

Të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar por ka dhe nga ata që e kanë kritikuar duke iu drejtuar se tani është një mami dhe foto të tilla janë të ekzagjeruara.

LEXO EDHE:  Partnerja “bombë” e Cristiano Ronaldos/ Fotot përvëluese të Georgina Rodriguez me bikini

LEXO EDHE:  Studiuesit: Meshkujt harrojnë të bëjnë këtë veprim pas seksit

Ja disa prej komenteve që kanë shkruar krahas fotos:

LEXO TE PLOTE

Showbizz

32 vite në skenë/ Rrëfehet Altin Shira: Kam martuar shumë breza, shqiptarët kanë qenë më dorëlëshuar

Publikuar

-

Nga

32 vite në skenë/ Rrëfehet Altin Shira: Kam martuar shumë breza, shqiptarët kanë qenë më dorëlëshuar

Këngëtari i njohur, Altin Shira, ka plot 32 vite në skenë dhe i ka dhuruar publikur shumë hite të cilat dëgjohen ende nga shqiptarët.

I ftuar në emisionin “Abc e Mëngjesit”, Altin ka treguar se muzikën e ka pasur pasion dhe ka treguar se për 32 vite ka kënduar në dasma duke rrëfyer se në atë kohë shqiptarët kanë qenë më dorëlëshuar.

“Muzikën e kam të trashëguar. Unë kam edhe dy vëllezër të tjerë dhe një motër. Në atë kohë filluan edhe vëllezërit, por u tërhoqën. Ndërsa unë e kam pasur shumë pasion”, tha Shira.

Më tej, këngëtari ka rrëfyer se ka martuar shumë persona, madje dhe breza të ndryshëm nga e njëjta familje.

LEXO EDHE:  Burrat e bëjnë zgjedhjen e partneres bazuar mbi këto kritere

LEXO EDHE:  Zbulohet dyshimi/ Femrat ndiejnë më shumë kënaqësi kur kryejnë marrëdhënie apo në shopping?

“Nuk mbahet mend sa njerëz kam martuar, llogarite 30 e ca vite. Një ditë më kërkojnë të isha në një dasmë, unë nuk e njihja të zotin e shtëpisë. Më takoi më thanë që në 94 martova babain, ndërkohë më ftoi të martoja vajzën. Shumë e bukur të martosh brezat”. Altini nuk ka mbetur pa kujtuar edhe kohët e shkuara: “Fitonim më shumë atëherë. Kanë qenë më dorë lëshuar shqiptarët atëherë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE