Connect with Us

Ada Deda flet pa doreza: Më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve

Showbizz

Ada Deda flet pa doreza: Më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve

Publikuar

-

Modelja e njohur, Ada Deda ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private. E ftuar në emisionin “Glamour Zone” me Ester Bylykun, në njërën prej rubrikave, Ada i është përgjigjur pyetjeve hot të moderatores.

Teksa është pyetur nëse ka patur ngacmime nga djemtë e socialistëve ajo është përgjigjur pa nguruar: Po normal, si të socialistëve si të PD.

Gjithashtu ka ndarë me të gjithë faktin se është në një lidhje por prferon ta mbajë atë larg syrit mediatik.

LEXO EDHE:  Modelja me trupin më perfekt në botë/ Fotot e saj do t’iu lënë pa frymë

“Nuk jam single. Kam vendosur të mos publikoj foto në rrjetet sociale. Nuk jam dakort me këto femrat e shoëbizit që po shkojnë 30 vjeç, 40 vjeç dhe thonë jo nuk jam në një lidhje. Tani e kuptojmë se jeni shumë të famshme. Por në momentin që ti mohon lidhjen me atë person që ti ke zgjedhur, domethënë ti po mohon edhe atë”, është shprehur Ada./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U tha se ka fituar Festivalin e Këngës/ Reagon Anxhela Peristeri: Budallallëk me brirë

Publikuar

-

Nga

“Fundi ka qenë i tmerrshëm”/ Anxhela Peristeri tregon eksperiencën e vështirë pasi kuptoi se ishte infektuar me Covid-19

Prej ditësh nëpër mediat online po qarkullon lajmi se Anxhela Peristeri është shpallur fituese dhe se ajo do të jetë këngëtarja që do të na përfaqësojë në Eurovizion.

U tha se Peristeri mblodhi shumën më të madhe të pikëve nga juria e Festivalit të Këngës, duke grumbulluar 322 pikë nga votimi i 11 pjesëtarëve të juries, por ky lajm u përgënjeshtrua nga drejtori i Festivalit të RTSH-së, Martin Leka.

Këngëtarja tha në emisionin “Syri i Keq” se ky lajm është një budallallëk me brirë.

“Nuk kam dashur të flas fare për këtë pjesë, pasi ishte një budallallëk me brirë. Portalet duhet të kenë kujdes se nga i marrin lajmet sepse ky lajm është marrë nga Facebook i një personi, që ka bërë një parashikim personal dhe më pas e kanë nxjerrë si një lajm zyrtar.

Nuk është aspak e drejtë. Ky person është shprehur se ka shumë kohë që bën parashikime të tilla dhe asnjëherë s’është bërë lajm. Mua më uruan disa persona dhe më pas kaloi”, u shpreh Anxhela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

7 vite nga aksidenti tragjik i Paul Walker/ Vajza e tij bën dedikimin prekës

Publikuar

-

Nga

7 vite nga aksidenti tragjik i Paul Walker/ Vajza e tij bën dedikimin prekës

Shtatë vite më parë, ylli i “The Fast and the Furious”, Paul Walker ndërroi jetë në një aksident tragjik me makinë.

Vajza e tij, 22-vjeçarja Meadow përmes një postimi në rrjetet sociale ka kujtuar babain e saj të ndierë.

Ajo ka  publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet e mbështetur në kraharorin e aktorit, duke fjetur gjumë kur ishte e vogël. Në imazh, Paul Walker gjithashtu duket sikur po fle gjumë me të bijën në krahë.

LEXO EDHE:  4 modelet e çantave më në modë këtë vit dhe 3 që duhet t’i lini në dollap

LEXO EDHE:  Po bën namin në pasarelat botërore/ Modelja shqiptare rikthen modën e viteve ‘90

“Një ditë e shëmtuar për ta kujtuar në trishtim. Dita e sotme është festë për dashurinë dhe lumturinë që ti solle në këtë botë. Kjo është një foto e imja me shokun tim më të mirë dhe unë po fle gjumë”, ka shkruar Meadow./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ulur në prehrin e të dashurit 26 vjeçar/ Madonna “tërbon” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore, Madonna,  62-vjeçe e  kaloi festën amerikane “Thanksgiving”  pranë të dashurit të saj 26 vjeçar, Ahlamalik Williams.

Madona dhe Williams janë një nga çiftet më të komentuara edhe në mediat e huaja për hskak të diferencës së madhe që kanë në moshë.

Pavarësisht kësaj dyshja janë shprehur se janë shumë të dashuruar dhe se nuk u bën përshtypje diferenca prej 36 vitesh që kanë me njëri-tjetrin.

Së fundi këngëtarja postoi foto, ku shfaqet u ulur në prehrin e të dashurit të saj, me një vello të zezë në fytyrë.

LEXO EDHE:  Po bën namin në pasarelat botërore/ Modelja shqiptare rikthen modën e viteve ‘90

LEXO EDHE:  "Meshkujt duan vetëm të mbarojnë punë me mua”/ Modelja e njohur bën rrëfimin e pazakontë

Fotot e festave të ndara nga mbretëresha e muzikës së zhanrit pop morën qindra-mijëra pëlqime, por edhe komente të shumta, përfshirë një në të cilin fansat dënojnë me forcë yllin për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe faktin se ai është vetëm dy vjet më i madh se vajza e saj Lourdes.

“Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur”, ka thënë babai i Williams për TMZ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE