Connect with Us

13 vite të dashuruar/ Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Alban Skënderaj

Showbizz

13 vite të dashuruar/ Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Alban Skënderaj

Publikuar

-

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dashuria dhe lidhja e gjatë e tyre I ka frymëzuar për të realizuar shumë këngë që sot janë hite madje dhe janë kthyer në himne dashurie për çiftet.

Së fundi në një intervistë për revistën Class, Miriam ka zbuluar sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes së tyre 13 vjeçare.

“Kemi ngulur themele shumë të forta bashkë në këto 13 vite. Kemi kaluar sfida të mëdha bashkë dhe këto na kanë lidhur shumë me njëri-tjetrin. Ardhja e dy fëmijëve në jetën tonë na ka ridimensionuar, lidhur dhe frymëzuar për të qenë akoma më të fokusuar tek e ardhmja dhe lumturia brenda familjes sonë. Jemi një çift i zakonshëm si gjithë të tjerët.

LEXO EDHE:  Histori erotike/I dashuri im është një dem në shtrat…

Perfeksioni nuk ekziston. Qeshim, qajmë, duhemi dhe grindemi si çdo çift tjetër. Dhe është mirë kështu, sepse këto momente e mbajnë një lidhje gjallë”, u shpreh këngëtarja. Kujtojmë që Miriami dhe Albani janë prindër të dy fëmijëve, Amelisë dhe vogëlushit Duam./ CNA.al

Miriam Cani rrëfen zënkat me Albanin/ “Arsyeja pse zihemi është…”
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U tha se ka fituar Festivalin e Këngës/ Reagon Anxhela Peristeri: Budallallëk me brirë

Publikuar

-

Nga

“Fundi ka qenë i tmerrshëm”/ Anxhela Peristeri tregon eksperiencën e vështirë pasi kuptoi se ishte infektuar me Covid-19

Prej ditësh nëpër mediat online po qarkullon lajmi se Anxhela Peristeri është shpallur fituese dhe se ajo do të jetë këngëtarja që do të na përfaqësojë në Eurovizion.

U tha se Peristeri mblodhi shumën më të madhe të pikëve nga juria e Festivalit të Këngës, duke grumbulluar 322 pikë nga votimi i 11 pjesëtarëve të juries, por ky lajm u përgënjeshtrua nga drejtori i Festivalit të RTSH-së, Martin Leka.

Këngëtarja tha në emisionin “Syri i Keq” se ky lajm është një budallallëk me brirë.

“Nuk kam dashur të flas fare për këtë pjesë, pasi ishte një budallallëk me brirë. Portalet duhet të kenë kujdes se nga i marrin lajmet sepse ky lajm është marrë nga Facebook i një personi, që ka bërë një parashikim personal dhe më pas e kanë nxjerrë si një lajm zyrtar.

Nuk është aspak e drejtë. Ky person është shprehur se ka shumë kohë që bën parashikime të tilla dhe asnjëherë s’është bërë lajm. Mua më uruan disa persona dhe më pas kaloi”, u shpreh Anxhela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

7 vite nga aksidenti tragjik i Paul Walker/ Vajza e tij bën dedikimin prekës

Publikuar

-

Nga

7 vite nga aksidenti tragjik i Paul Walker/ Vajza e tij bën dedikimin prekës

Shtatë vite më parë, ylli i “The Fast and the Furious”, Paul Walker ndërroi jetë në një aksident tragjik me makinë.

Vajza e tij, 22-vjeçarja Meadow përmes një postimi në rrjetet sociale ka kujtuar babain e saj të ndierë.

Ajo ka  publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet e mbështetur në kraharorin e aktorit, duke fjetur gjumë kur ishte e vogël. Në imazh, Paul Walker gjithashtu duket sikur po fle gjumë me të bijën në krahë.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”Bëra seks pasionant me ish gruan e shokut dhe tani jam….”

LEXO EDHE:  Rrëfim/”Bëra seks pasionant me ish gruan e shokut dhe tani jam….”

“Një ditë e shëmtuar për ta kujtuar në trishtim. Dita e sotme është festë për dashurinë dhe lumturinë që ti solle në këtë botë. Kjo është një foto e imja me shokun tim më të mirë dhe unë po fle gjumë”, ka shkruar Meadow./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ulur në prehrin e të dashurit 26 vjeçar/ Madonna “tërbon” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore, Madonna,  62-vjeçe e  kaloi festën amerikane “Thanksgiving”  pranë të dashurit të saj 26 vjeçar, Ahlamalik Williams.

Madona dhe Williams janë një nga çiftet më të komentuara edhe në mediat e huaja për hskak të diferencës së madhe që kanë në moshë.

Pavarësisht kësaj dyshja janë shprehur se janë shumë të dashuruar dhe se nuk u bën përshtypje diferenca prej 36 vitesh që kanë me njëri-tjetrin.

Së fundi këngëtarja postoi foto, ku shfaqet u ulur në prehrin e të dashurit të saj, me një vello të zezë në fytyrë.

LEXO EDHE:  Flori në garë me Alban Skënderaj (Video)

LEXO EDHE:  Flori në garë me Alban Skënderaj (Video)

Fotot e festave të ndara nga mbretëresha e muzikës së zhanrit pop morën qindra-mijëra pëlqime, por edhe komente të shumta, përfshirë një në të cilin fansat dënojnë me forcë yllin për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe faktin se ai është vetëm dy vjet më i madh se vajza e saj Lourdes.

“Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur”, ka thënë babai i Williams për TMZ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE