Connect with Us

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Showbizz

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Publikuar

-

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Këngëtari shumë i dashur për publkiun, Lorenc Hasrama ka treguar se si e ka përjetuar ai eksperiencën e vështië teksa ka reguar se ka qenë i infektuar me Covid-19.

I ftuar në emisionin radiofonik Live from Tirana, ai ka rrëfyer se ka qenë një eksperiencë shumë e vështurë për të,por që ka arritur ta kalojë falë mbështetjes së familjes.

Lorenci është shprehur se virusi tek ai ka ndikuar edhe në gjendjen emocionale, saqë shumë herë është përlotur.

LEXO EDHE:  Ndërron jetë Gent Demaliaj i “Djemve të Detit”

Hasrama e ka shfrytëzuar këtë periudhë për të krijuar dhe projekte të reja muzikore. Ai tregoi se ka 2 projekte muzikore gati për publikim në bashkëpunim me Irkenc Hykën, por nuk dëshiron që të nxjerrë këngë që i cilëson si “prerje damarësh”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja me linjat seksi/ Fotot më tunduese të Nicky Gile

Publikuar

-

Nga

Nicky Gile është një yll i Instagramit dhe modele fitnesi nga Boca Raton, Florida. Që nga ngarkimi i fotos së saj të parë në 2011, Nicky është bërë një sensacion në mesin e fansave të saj.

Fillimisht, Nicky ndoqi Universitetin e Atlantikut në Florida për të studiuar biologji dhe psikologji. Ndërsa dashuria e saj për shëndetin dhe palestrën rritej, ajo filloi të stërvitej në palestër më shpesh. .

Pasi hapi profilet e saj në internet, Nicky filloi të merrte oferta për tu bërë modele. Ajo e kapi mundësinë dhe që atëherë është kthyer në një ikonë fitnesi.

LEXO EDHE:  Beteja me COVID-19/ Koha për të thirrur në ndihmë studentët

LEXO EDHE:  Ish-zv.ministri i Shëndetësisë: Shifrat e vdekjeve nga COVID-19 i fsheh qeveria, jo mjekët

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Australianja që çmend me tiparet e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Australianja që çmend me tiparet e saj/ Fotot më magjepsëse të modeles së fitnesit

E lindur dhe e rritur në Australi, Lily Bowman është një blogere fitnesi që magjeps mijëra njerëz me fotot e saj të mrekullueshme. Sidoqoftë, rruga e Lilit drejt suksesit ishte e shtruar me sfida të mëdha.

Gjatë shkollës së mesme, në përpjekje për të humbur peshë, Lily u fiksua me dietën dhe trajnimin e saj. Ajo kalonte orë të tëra duke bërë kardio çdo ditë.Si rezultat, trupi dhe mendja e saj filluan të vuanin.

Vetëm kur Lily filloi stërvitjen me pesha dhe një dietë krejt të re, jeta e saj më në fund mori një kthesë për mirë.

LEXO EDHE:  Vaksinat anti-Covid/ Bushati debat me Baton Haxhiun: Rama do i përdorë për fushatë

LEXO EDHE:  Vaksinat anti-Covid/ Bushati debat me Baton Haxhiun: Rama do i përdorë për fushatë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fjoralba Ponari surprizon ndjekësit: Kam vendosur të bëj një pauzë nga “E Diell”

Publikuar

-

Nga

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të komentuara të ekranit. Moderatorja ka surprizuar ndjekësit duke treguar se pas përfundimit të sezonit të “Beaty” do të shkëputet nga “E Diell”.

Fjoralba nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje duke i lënë të gjihhë konfuzë.

Me përfundimin e “Beauty” të dielën e ardhshme, kam vendosur një marrë një pauzë. Si, pse, qysh, tek, e zbulojmë në Q&A e ardhshme”, shkruan moderatorja.

Gjithashtu ajo ka ndarë në rrjetet sociale, me ndjekësit e saj foto nga fëmijëria dhe një foto nga “pjesa e errët e saj”.

LEXO EDHE:  Vijon fuqizimi i njësive të terapisë intensive/ Manastirliu në QSUT: 265 monitorë të rinj për reanimacionet

LEXO EDHE:  Beteja me COVID-19/ Koha për të thirrur në ndihmë studentët

Kujtojmë se Fjoralba tashmë moderon një nga emisionet më të rinj në Top Channel, “Më thuaj një dëshirë”. Deri më tani ka rezultuar i suksesshëm falë emocioneve që përcjellin fëmijët.

LEXO TE PLOTE