Connect with Us

Qëndroi 5 ditë në krevat duke pritur vdekjen/ Këngëtari i famshëm rrëfen për problemet me shëndetin mendor

Showbizz

Qëndroi 5 ditë në krevat duke pritur vdekjen/ Këngëtari i famshëm rrëfen për problemet me shëndetin mendor

Publikuar

-

Qëndroi 5 ditë në krevat duke pritur vdekjen/ Këngëtari i famshëm rrëfen për problemet me shëndetin mendor

Këngëtari i njohur latin, J Balvin i ka befasuar të gjithë teksa ka rrëfyer për problemet e tij me shëndetin mendor. Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “En la sala con Becky G”, J Balvin ka treguar si e ka përjetuar ankthin dhe depresionin.

“Qaja për asnjë arsye. Nuk doja të zgjohesha, nuk doja të haja, nuk doja as të jetoja dhe nuk e dija pse”, ka treguar këngëtari.

Por që nga momenti që kërkoi ndihmë dhe mësoi më shumë për këto çrregullime, ai e kuptoi disa gjëra që më parë, në rini, nuk i kishte kuptuar.

LEXO EDHE:  Erdhi para kohe! Këngëtari 41-vjeçar bëhet baba për herë të katërt

“Ti humb shpresën dhe ndihesh si i huaj në çdo vend ku shkon. Të duket sikur je jashtë trupit tënd”, ka thënë ai, ku dhe ka pohuar se ka qëndruar në krevat për 5 ditë me radhë duke pritur të vdiste./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Becky G (@iambeckyg)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

Publikuar

-

Nga

Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar, jo vetëm për jetën private por edhe fotot provokuese dhe format e trupit.

Së fundi ajo ndodhet në Dubai me pushime dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit pak nga dita e saj në vendin më të lakmuar nga e gjithë bota.


LEXO EDHE:  E vërteta pas veshjeve seksi/ Victoria Beckham zbulon arsyen e trishtë

LEXO EDHE:  Vrasja e Ardit Gjoklajt/ Rrëfimi i Flutura Açkës: “Shes” një adresë holandeze për inceneratorin të radhës

Bjondina e Instagramit ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi, duke treguar dhe format e saj shpërthyese me bikini minimaliste.

Përveçse po shijon rrezet e diellit, ka përfituar për të bërë edhe pak ironi për të gjithë ata që e kritikojnë për fotot me fotoshop.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bebe Rexha po planifikon të vijë sërish në Shqipëri/ Kjo është videoja që tregon entuziasmin e saj

Publikuar

-

Nga

Bebe Rexha po planifikon të vijë sërish në Shqipëri/ Kjo është videoja që tregon entuziasmin e saj

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar se është shumë e dashuruar me Shqipërinë sa mezi po pret ta vizitojë sërish.

Këngëtarja ka ndarë një video në rrjetet sociale, me anë të së cilës tregon entuziasmin e saj për të ardhur në Shqipëri, duke zbuluar se pas pandemisë do të udhëtojë drejt vendit të saj.

“Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

Kujtojmë se udhëtimi i saj i fundit në Shqipëri ishte për të vizituar shtëpinë e ndërtuar për një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pse po heshtin Kim Kardashian dhe Kaney West për divorcin?

Publikuar

-

Nga

Pse po heshtin Kim Kardashian dhe Kaney West për divorcin?

Kim Kardashian dhe reperi Kaney West kanë qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi është raportuar se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pas kësaj thuhet se Kaney do të vendoset në Londër, ndërsa Kim do të vazhdojë t’i përkushtohet bizneseve të saj.

Gjithashtu mediat e huaja kanë raportuar se Kim dhe Kaney kanë hequr dorë edhe nga mundësia e fundit për të shpëtuar martesën e tyre, terapia në çift.

Por pse pas gjithë lajmeve që kanë qarkulluar në media dyshja nuk ka reaguar në asnjë mënyrë?

LEXO EDHE:  Vrasja e Ardit Gjoklajt/ Rrëfimi i Flutura Açkës: “Shes” një adresë holandeze për inceneratorin të radhës

LEXO EDHE:  Erdhi para kohe! Këngëtari 41-vjeçar bëhet baba për herë të katërt

Së fundmi thuhet se te gjitha problemet dhe ajo që ka ndodhur mes tyre do transmetohet në episodet e fundit të “Keeping Up With the Kardashians”.

Page six shkruan se çdo arsye e ndarjes së tyre do ndahet me publikun në episodet e fundit të mbylljes përfundimtare të TKUWK./ CNA.al

LEXO TE PLOTE