Connect with Us

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Showbizz

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Publikuar

-

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Reperi Jeremih po lufton me Covid -19. Mediat e huaja kan ëarportuar se reperi është në gjendje kritike. Familjarët e 33-vjeçarit njoftuan në një deklaratë për mediat se ndodhet në gjendje kritike dhe krahas japin mesazhin e fortë për të gjithë njerëzit.

Familjarët e reperit iu bënë thirrje fansave të tregohen të kujdesshëm dhe ta merrnin seriozisht pandeminë e Covid-19. Ata theksuan se gjendja e tij është e “rrallë për moshën e një të riu si Jeremih pa ndonjë sëmundje themelore”.

“Ne do të donim t’ju kujtonim të tjerëve se virusi është i vërtetë dhe të mos merret kaq lehtësisht. Gjithashtu është e rëndësishme që njerëzit e infektuar të karantinohen. Nuk është e turpshme të prekesh me Covid-19, dhe njerëzit duhet të jenë të ndërgjegjshëm dhe të vëmendshëm ndaj të tjerëve.”, thuhet në deklaratë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rudina Magjistari ka një kërkesë për të gjithë/ “Mbani maskën që të shijojmë…”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja rudina Magjistari shpesh herë ka përcjellë mesazhe tek ndjekësit e saj gjatë vitit pandemik. Duke qenë se rastet e të infektuarëve janë të shumt, moderatorja vijon të këshillojë fansat e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shfaqet me maskë, Rudina ka përsëritur të njëjtin mesazh.

Krahas fotos ajo shkruan: “Mbani maskën që të shijojmë verën që kemi përpara.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Modelja Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara. Pak javë më parë ajo u bë qendër e mediave rozë pas videos seksi në vaskë në mes të emisionit.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Kojshia shoë ku ka përforcuar edhe njëherë frazën që ka thënë më parë në një emision.

E pyetur nëse shpenzon për veshjet e brendshme ajo është shprehur:

LEXO EDHE:  Vjehrra që të gjitha vajzat do të dëshironin/ Ja çfarë i shkruan Xheraldina nuses pas publikimit të fotos me strija

LEXO EDHE:  Mediu thyen haptaz rregullat/ Rama po saboton procesin elektoral me preteksin e luftës ndaj Covid

“Nuk shpenzoj për të brendshme. Shpenzoj për gardërobë por jo për të brendshme.” Arsyeja pse nuk shpenznon për të brendshmet është se nuk i vesh ato dhe këtë ajo e ka pohuar edhe më parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Juristja seksi nuk përmbahet/ I vë “flakën” rrjetit me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Redona Koçi njihet ndryshe si “juristja seksi” shqiptare. Ajo provokon shpesh herë me fotot e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja së fundi I ka vënë flakën me pamjen e saj.

Ajo shafqet shumë seksi duke treguar të pasmet e saj bombastike. Menjëherë pas publikimit të fotos në rrjet kanë shpërthyer komentet komplimentuese për modelen.

“Bish”, komenton këngëtarja Enca në foton e Redonës.

LEXO EDHE:  Sjellja e policisë në protestë/ Vasili akuza Ramës: Po mbyt të infektuarit me gaz

LEXO EDHE:  Mediu thyen haptaz rregullat/ Rama po saboton procesin elektoral me preteksin e luftës ndaj Covid

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE