Connect with Us

“Je shoku im më i mirë por edhe familja ime”/ Keisi i bën dedikimin e bukur Stresit dhe të gjithë mbetëm pa fjalë

Showbizz

“Je shoku im më i mirë por edhe familja ime”/ Keisi i bën dedikimin e bukur Stresit dhe të gjithë mbetëm pa fjalë

Publikuar

-

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar në mediat rozë. Gjithnjë kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes, martesës dhe ndarjeve të shumta. Por duket se çfarëdolloj gjëje që të ndodhë ata sërish në fund do ta duan njëri-tjetrin.

Këtë e kanë treguar nëpërmjet dedikimeve që i kanë bërë njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Me një bashkim fotosh të vetes dhe Keisit, Stresi ka shkruar: “Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfida, çdo gjë, kaluam njerëz të lig, kundërshtarë, por në fund këta s’e dinë që jemi shokë të ngushtë”.

LEXO EDHE:  Çifti me fotot më të bukura në botë

Sakaq nuk vonoi përgjigja edhe e Keisit, e cila shkroi: “Nga rinia deri në pleqëri, sido të vijë jeta je vërtetë shoku im më i mirë, por edhe familja ime”.

Epo pas këtyre deklaratave kaq të hapura nuk kemi se ç’të shtojmë tjetër. Një dashuri e përkthyer edhe në miqësi duhet të jetë nga ato ndër më të fortat dhe të veçantat./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Taulant Balla rrëfehet për herë të parë/ Tregon si është njohur me bashkëshorten me bindje të djathta

Publikuar

-

Nga

Taulant Balla rrëfehet për herë të parë/ Tregon si është njohur me bashkëshorten me bindje të djathta

Kreu i Grupit Paralamentar të PS, Taulant Balla, si asnjëherë  më parë ka rrëfyer detaje nga jeta e tij private. I ftuar në emisionin E diela Shqiptare, në rubrikën “Gjysma ime”, ka prezantuar bashkëshorten e tij.

Ai ka treguar më shumë rreth njohjes me bashkëshorten duke u rrëfyer.

“Gjysma më e mirë. Me irisin kemi 15 vite bashkë dhe kemi dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.Me Irisin edhe njohja ka qenë për shkak të detyrës që unë bëja dhe që Irisin kryen, e dedikuar në sektorin privat, nuk ka punuar kurrë në sektorin shtetëror. Por kemi pasur një njohje për shkak të punës qe ne kryenim. Unë si deputet më duhej të konsultohesha me përfaqësues të sektorit të biznesit që lidheshin me punën paralmentare legjislative. Irisi ka qenë shumë refuzuese në fillim më pas kuptova pse pasi vinte nga një famije e persekutuar, dhe me orientim të djathtë, por besoj se këto gjëra i kemi kaluar edhe Irisi mbështet forcën time politike”, u shpreh ndër të tjera Balla.

Më pas Arditi e ka pyetur si është e mundur që një vajzë e një familje të persekutuar që dashurohet me një socialist.

Po në fakt e vërtetë. Kështu ka ndodhur. Unë mund të them që jam krenare që përfaqësuesit e familjes time duke qenë nga Tirana në ato ditë të ftohta Dhjetori të tranzicionit të vitit 90 kanë qenë nga pjesëtarët që kanë mbushur oborrin e Qytetit Studenti.

Edhe pse isha e vogël 13 vjeçe atëherë, por më vonë edhe unë kam votuar PD. Ndërkohë mbasi kisha kaluar dhe studimet, mbasi isha kthyer në Tiranë për asrye pune kam shkuar dhe unë pranë zyrave të kryesisë së Kuvendit dhe jam njohur me Taulantin, biles doja të specifikoja këtë moment, ka qenë një miku ynë i përbashkët, një avokat me emër.Në atë kohë ai ishte dhe eprori im, dhe më jep një opinon ligjor dhe më thotë që duhet të takosh zotin Balla. Aty nisi gjithçka”, është shprehur Irisi.

LEXO EDHE:  Dicka nuk shkon në këtë foto

LEXO EDHE:  Luan Rama në vendin e bolshevizmit/ I lumtur në foto me Vladimir Putin

Në atë moment fillova ta shikoja nga një këndvështrim tjetër, jo në këndvështrimin politik, ngjyrat e partive politike ishin venitur, ishin shuar dhe thashë pse mos e njoh njeriun dhe dashuria nuk njeh moshë, nuk njeh ngjyrë, dhe unë u dashurova”, vijon më tej Irisi.

Ndërsa Talant Balla ka treguar se ka qenë një dashuri me shikim të parë.

Nuk besoj te dashuri ame shikim të parë por ësht ënjë momenti I parë që ti krijon një afkesion dhe që ajo më vonë nis dhe konturohet”, shprehet ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj tregon për operacionin e vetëm plastik: Më ishte bërë për tu futur në xhepa

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet e showbizit shqiptar që komentohet shumë si për jetën private ashtu edhe për pamjen e jashtme.

Ashtu si të gjitha vajzat e njohura të showbizit edhe Rudina nuk i ka shpëtuar pyetjes sa operacione plastike ke bërë.

Me sinqeritetin dhe humorin që e karakterizon ajo ka treguar se i vetmi operacion plastik që ka bërë ka qenë gjoksi, pasi nga dobësimi i ishte varuar.

LEXO EDHE:  Paralajmërohet Rama/ Do kesh fund të tmerrshëm

LEXO EDHE:  Artan Hoxha i publikoi foton/ Sali Lushaj tregon në ç’rrethana e takoi Alizotin dhe Babalen

Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Publikuar

-

Nga

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

Si rrallëherë, deputetja Rudina Hajdari, ka folur për jetën e sj private dhe marrëdhënien e saj në distancë me bashkëshortin e saj, i cili jeton në Amerikë.

Ajo ka treguar se prej 3-4 vitesh ajo dhe bashkëshorti i saj jetojnë një marrëdhënie një disatncë dhe kjo gjë kërkon sakrifica.

Deputetja është shprehur se këto janë momente të vështira por që është e sigurt për në gjë, që bashëkshorti i saj do ta mbështesë në rrugën e saj në politikë.

Kam diku te 3-4 vite që jam këtu në Shqipëri. Njihemi qëkur kam qenë 16 vjeç. Kemi një lidhje të gjatë me njëri-tjtrin, kemi edhe një vajzë, kemi patur edhe një lidhje në distancë kohët e fundit. Kemi patur dhe zënkat tona, dhe është një sakrificë e madhe sepse kemi edhe vajzën, jemi duke kaluar një moment të vështirë,por di t’iu them që ai është një djalë i jashtëzakonshëm , një baba i jashtëzakonshëm dhe më përkrah për këtë që bëj dhe jam e sigurt do më përkrah gjithmonë. Është një nga njerëzit që unë vlerësoj më shumë”, është shprehur Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE