Connect with Us

Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

Showbizz

Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

Publikuar

-

Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

Delinda Disha është një nga aktoret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit.E ftuar së fundi në emisionin e Sonila Meços, “Tempora”, Delinda ka rrëfyer shumë detaje rreth karrierës së saj si aktore.Gazetarja dhe modertorja Sonila Meço ndër të tjera ka zbuluar të përbashkëtën që ka me aktoren.

Ajo është shprehur që ashtu si ajo punon bashkë me bashkëshortin. Ndër të tjera , duke shtuar se të dyja e dinë mirë se si është të punosh me bashkëshortin Sonila i ka kërkuar ta thotë troç.

Sonila Meço: Ne të dyja kemi një fatkeqësi të përbashkët, le t’ia themi publikut, ne të dyja punojmë me bashkëshortët.

Delinda Disha: Dhe unë jam shumë e lumtur për këtë fakt.

Sonila Meço: Kur të pyesin si është të punosh me burrin, duket sikur e kanë përgjigjen brenda. Dhe kur ti u shfaqesh natyrshëm duke u thënë që shiko se është mbështetje, është i rëndësishëm, sidomos për llojin e profesionit që kemi e të bëhet krah në atë që ti bën, kundërpërgjigjia e tyre është një fytyrë që hmm, ose nuk e kuptoke, qenke shumë naive, ose po më mashtron në këtë moment. Tani ta themi troç se jemi dy, si është të punosh me burrin Delinda?

Delinda Disha: Mrekulli. Unë nuk e ndiej fare që jemi në një vend pune me Eldon. Eldo është kostumograf në Klanifornia, dhe gjatë gjithë kohës jemi në diskutime, në debate, për të mirë të punës. E mira është se jemi që të dy energjikë. Thonë që tipat e njëjtë shtyhen, nuk tërhiqen, por me ne ka ndodhur një kimi tjetër, merremi vesh shumë mirë. E kuptojmë njëri-tjetrin dhe pa folur, na mjafton një shikim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  “Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur  i jep fund martesës 20-vjeçare

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  Habit këngëtarja shqiptare: Do i kërkoja lekë borxh Presidentit të Amerikës

LEXO EDHE:  Sonila Meço "shpërthen" ndaj Ramës/Disa pyetje të forta për varfërinë

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se e respektonte në sy të babait/ Reperi habit me zgjedhjen mes Capital T dhe Skerdit

Publikuar

-

Nga

Pas largimit nga labeli “Authentic”, reperi Gent Fatali dhe Capital T kanë patur një mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”, ka thënë reperi në një intervistë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”, Genti i habiti të gjithë kur tha se kishte respekt për Capital T, me të cilin vite më parë ka patur edhe një bashkëpunim muzikor.

Teksa menduam se gjërat mes tyre janë rregulluar, duket se kjo ka qenë vetëm në dukje dhe mbase reperi u ndje i detyruar për të dhënë një përgjigje në sy të babait të Capital T.

LEXO EDHE:  Dashuria në ajër!/ Zbulohet çifti më i ri në showbiz

LEXO EDHE:  Nënë për herë të katërt: Moderatorja shqiptare jep lajmin e ëmbël

Në After Party i pyetur kë zgjedh mes Skerdit dhe Capital, ai ka zgjedhur Skerdin duke mos dhënë më tej asnjë shpjegim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE