Connect with Us

Modelja me të pasmet më bombastike/ Yanet Garcia një “bishë” e vërtetë

Showbizz

Modelja me të pasmet më bombastike/ Yanet Garcia një “bishë” e vërtetë

Publikuar

-

Modelja me të pasmet më bombastike/ Yanet Garcia një “bishë” e vërtetë

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj super. Fotot e saj janë shumë të pëlqyera dhe të kometuara në rrjetet sociale.

Përveç të gjitha profesioneve që ushtron Yanet ka dhe një pasion të madh për palestrën. Ajo tregon se ushtrohet shumë dhe pika më e fortë në trupin e saj janë të pasmet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Habit Rudina Hajdari/ Zbulon emrin e personazhit me të cilin ka patur fantazi seksuale

Publikuar

-

Nga

Habit Rudina Hajdari/ Zbulon emrin e personazhit me të cilin ka patur fantazi seksuale

Deputetja Rudina Hajdari, si asnjëherë më parë është bërë pjesë e lojërave të emisionit “Shiko kush Luan”.

E vendosur përballë pyetjeve pikante Hajdari ka treguar me cilin nga personazhet e njohur ka patur një fantazi seksuale.

Deputetja përmendi emrin e yllit të Holliwoodit dhe fiksimin e shumë vajzave në botë, aktorin “Brad Pitt”.

Ndërkohë aktori Florjan Binaj rrëfeu se kishte patur një fantazi seksuale me yllin e Instagramit Kim Kardashian, Zaimina Vasjari tha  “Jason i “Transportuesi” pasi ka ngjashmëri me bashkëshortin e saj, Endrit Mërtiri tha emrin e Britney Spears ndërsa Alesia Noka tha Johnny Depp./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas klipit me skena të nxehta u tha se ishin çift/ Beatrix Ramosaj sqaron të vërtetën e lidhjes me Eugent Bushpepën

Publikuar

-

Nga

Pas publikimit të klipit me skena të nxehta të këngëtares Betrix Ramosaj, “Dancing with the devil”, në bashkëpunim me Eugent Bushpepën, u komentua se dyshja ishin në një lidhje dashurie.

E ftuar në “Shiko Kush Luan”, Betarix Ramosaj ka folur për herë të parë duke hedhur poshtë të gjitha lajmet e qarkulluara së fundi.

Ajo ka treguar se mes saj dhe Eugentit ka vetëm miqësi dhe se momentalisht nuk është në një lidhje.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Eli Fara flet për jetën me ish-bashkëshortin: “Isha nuse aq e turpshme saqë as nuk haja

LEXO EDHE:  Me dorën në gjoks/ Oriola Marashi i vë "flakën" Instagramit me foton e fundit

Unë momentalisht jam single edhe Bushpepën e kam mik shumë të vjetër dhe është një nga njerëzit më të afërt të mitë”, është shprehur Beatrix./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotografi e thotë hapur/ Ja shumë më e madhe që kam marrë për një set

Publikuar

-

Nga

Fotografi e thotë hapur/ Ja shumë më e madhe që kam marrë për një set

Endrit Mërtiri është një nga fotografët më të njohur shqiptar. Ai ka fotografuar shumë modele të njohura dhe gjithnjë në intervista pyetja që tërheq më shumë vëmendjen është sa paguhet Endrit Mërtiri për një set fotografik.

I ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko Kush Luan” ai ka treguar hapur shumën më të vogël dhe të madhe që ka marrë për punën e tij.

Ai u shpreh se shifra më e ulët ishte 50 mijë lek të vjetra, ndërsa më e madhja është 200 mijë dollarë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE