Connect with Us

“Femra egoiste, duan të duken gjithkund”/ Vajza e Manjola Nallbanit i kthehet ashpër ndjekëses që kritikoi mamanë e saj

Showbizz

“Femra egoiste, duan të duken gjithkund”/ Vajza e Manjola Nallbanit i kthehet ashpër ndjekëses që kritikoi mamanë e saj

Publikuar

-

“Femra egoiste, duan të duken gjithkund”/ Vajza e Manjola Nallbanit i kthehet ashpër ndjekëses që kritikoi mamanë e saj

Këngëtarja Manjola Nallbani ka realizuar një set  fotografik mjaft tërheqës ku shfaqet e kuruar deri në detaj. Ajo i ka ndarë fotot në rrjetin e saj social ku nuk kanë munguar komentet. Sigurisht shumica janë komplimentuese por ka edhe njerëz që kanë komentuar jo pozitivisht.

Njëra prej ndjekësve shkruan: “Unë s’jam e këtij mendimi dhe nuk më pëlqejnë pozat e kësaj…. Shqipëria ka femra egoiste duan të duken gjithkund….mos harroj që pamjet e këtyre janë nën trukun dhe kurimin e tyre maksimal…kur ka femra shumë natyrale të thjeshta dhe femërore e të ëmbla”, ka shkruar ndjekësja.

Manjola nuk ka reaguar, por vajza e saj, Megi, i është kundërpërgjigjur ndjekëses së nënës.

Nuk pretendoj ta kuptosh, por kjo s’është foto pasaporte që të ketë “thjeshtësi”, është set për koperinë reviste… Nejse, edhe ti pa qenë person publik fare dhe s’të njeh askush, nuk i like mangut as rruazat, as buzëkuqin, as selfiet dhe as profilin publik për pak vëmendje! Është normale që do të zbukurohesh se je femër, por është tjetër çështje që ka disa gra qe s’ka make up t’ju bëjë derman se ju duket negativiteti që në shikim, po të paktën mos gjyko ato që duken bukur dhe janë me mentalitet 100 vjet para!”, i është kthyer Megi.

LEXO EDHE:  Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Pas saj ka reaguar edhe Manjola duke u shprehur se këto janë foto artistike për një kopertinë reviste dhe se nuk kishte si të shfaqej ndryshe në to. Megjithatë ajo nuk e ka zgjatur më tej këtë çështje duke thënë se kush nuk kupton këtë gjë le të vazhdojë me gjykimet e kota.

O jeta ime! Njeriu që ndihet plot me veten nuk ja vret sytë shkëlqimi askujt tjetër! Unë natyrisht nuk po dal kështu në rrugë për të blerë presh po janë foto artistike për një koperinë reviste! Në vitin 2020! Dhe jam Artiste! Kush nuk kupton kaq gjë çfarë te thuash përveçse… ky fat na ra!”, shkruan Nallbani./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja tregon si e ngacmoi Fatos Nanon në sy të gruas

Publikuar

-

Nga

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja tregon si e ngacmoi Fatos Nanon në sy të gruas

Gazetarja Rudina Demneri e njohur ndryshe si “Paloma” ka rrëfyer një nga situatat më të sikletshme gjatë gjithë karrierës së saj në televizion.

E ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin Wake Up, ajo ka treguar momentin kur ka ngacmuar ish kryeministrin, Fatos Nano, në sy të bashkëshortes së tij.

Atë ditë ka ndodhur në barin e topit, ai ishte i ftuar në Fiks Fare dhe unë shkova atz. Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo. E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shumë alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja”, tregoi Paloma./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Love Story”, ish konkurrentja Enxhëll, ka befasuar të gjitha vajzat dhe Saimirin me videomesazhin e saj.

E përlotur dhe e emocionuar, Enxhëll ka treguar se është penduar për largimin në Love Story dhe i ka kërkuar Saimirit edhe një mundësi për tu rikthyer në garë.

“Ti më ke dhënë emocione pafund, një javë më parë nuk u tregova e fortë, lashë emocionet të më dominonin. Kërkoj ndjese për ty, produksionin, vajzave dhe shpresoj të mos më paragjykojnë, por unë dua t’i kthehem sërish asaj gare në mënyrë të barabartë me vajzat e tjera, uroj të kemi mirëkuptimin tuaj”, tha Enxhëll.

LEXO EDHE:  Provokon meshkujt me fotot e saj seksi/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa mend

LEXO EDHE:  Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen

Por për shkak të minutazhit televiziv, nuk është bërë e mundur të zhvillohej ceremonia e trëndafilave. Megjithatë në faqen e love Story është bërë e ditur se e eleminuara e kësaj jave ishte Suela./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina e fitnesit ndez rrjetin/ Kjo është bukuroshja që do t’iu bëjë për vete me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina e fitnesit ndez rrjetin/ Kjo është bukuroshja që do t’iu bëjë për vete me fotot e saj

Annie Parker është një, nutricioniste, modele fitnesi dhe drejtuese televizive. Ajo filloi të konkurrojë në 2013, dhe menjëherë u rendit në vendin e parë në Kupën e Guvernatorëve NPC.

Suksesi i Annie u rrit kur vazhdoi të fitonte Pro Card-in e saj në Kampionatet e Amerikës së Veriut 2014. Në një nga konkurset e saj të fundit profesional, Ferrigno Legacy Pro 2016, Annie u rendit e 12-ta.

Që atëherë, ajo ka kaluar nga konkurrimi në skenë në bërjen e suksesit si trajnere personale dhe ikonë e fitnesit në internet.

LEXO EDHE:  “Çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël dhe të mirë”/ Luana i bën komentin epik të motrës pas ndryshimit të pamjes

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE