Connect with Us

U përfol për një lidhje me Young Zerkën/ Kiara Tito flet për herë të parë pas thashethemeve

Showbizz

U përfol për një lidhje me Young Zerkën/ Kiara Tito flet për herë të parë pas thashethemeve

Publikuar

-

Prej disa ditësh, Kiara Tito është përfolur se është në një lidhje me këngëtarin Young Zerkën. Nëpërmjet  një pyetësori, ku ndjekësit kërkojnë të dinë se çfarë po ndodh mes tyre ajo është përgjigjur ” E pra, ç’bëhet kështu? Kur do na vijë kjo e shtuna mbrëma?”, duke zbuluiar se do të jetë e ftuar në emisionin Shiko Kush Luan dhe si duket do të flasë rreth kësaj teme.

LEXO EDHE:  Kështu nuk e keni parë ndonjëherë/ Luana Vjollca bën ndryshimin në pamje

Për momentin duket se Kiara ka nënkuptuar se është thjesht thashethem. Por kjo nuk është hera e parë që Kiara përflitet për romanca dashurie pasi edhe kohë më parë është komentuar pafund në media për një histori dashurie me Butrint Imerin që nuk e pranuan kurrë as Kiara, as Butrinti./ CNA.al

Kiara Tito shuan kuriozitetin/ Publikon foton e 8 viteve më parë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  “Boll kam pritur për martesë”/ Rovena Stefa bën deklaratën e papritur: Do bëj dasmë me 2000 veta

LEXO EDHE:  Gena flet për partneren/ Zbulon si e kalon situatën kur kanë probleme në jetën private

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  Pas raportimeve se u kap me drogë/ Shpat Kasapi shkarkohet nga posti i këshilltarit

LEXO EDHE:  Klientët e Kasmit/ Ja sa prokurorë, gjyqtarë dhe VIP-a, janë pjesë e listës

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se e respektonte në sy të babait/ Reperi habit me zgjedhjen mes Capital T dhe Skerdit

Publikuar

-

Nga

Pas largimit nga labeli “Authentic”, reperi Gent Fatali dhe Capital T kanë patur një mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”, ka thënë reperi në një intervistë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”, Genti i habiti të gjithë kur tha se kishte respekt për Capital T, me të cilin vite më parë ka patur edhe një bashkëpunim muzikor.

Teksa menduam se gjërat mes tyre janë rregulluar, duket se kjo ka qenë vetëm në dukje dhe mbase reperi u ndje i detyruar për të dhënë një përgjigje në sy të babait të Capital T.

LEXO EDHE:  “Mos kurse, bëje hundën”/Moderatorja shqiptare i “mbyll” gojën komentuesit

LEXO EDHE:  Klientët e Kasmit/ Ja sa prokurorë, gjyqtarë dhe VIP-a, janë pjesë e listës

Në After Party i pyetur kë zgjedh mes Skerdit dhe Capital, ai ka zgjedhur Skerdin duke mos dhënë më tej asnjë shpjegim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE