Top Channel bllokon videon e skandalit të ortakërisë me incineratorët

Një ngjarje e parecedentë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe të sotme lidhur me skandalin e publikuar nga CNA.al për incineratorët. Mbrëmjen e djeshme Youtube bllokoi videon rreth 5 minuta ku CNA.al paraqiste fakte skandaloze dhe akuza direkte ndaj drejtorit të televizionit kombëtar Top Channel, Ben Blushit, aksioneres Vjollca Hoxha. CNA.al ka përdorur fakte dhe … Continue reading Top Channel bllokon videon e skandalit të ortakërisë me incineratorët