LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

17 Nëntor 2020, 08:26, Lifestyle CNA
Shpërthyese dhe provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ??Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ??Girl of the Year në 2015.

Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

Lajmet e fundit nga