Connect with Us

Për herë të parë në darkë si prindër/ Arbana dhe Eduarti shijojnë njëri-tjetrin me lejen e Diellit

Showbizz

Për herë të parë në darkë si prindër/ Arbana dhe Eduarti shijojnë njëri-tjetrin me lejen e Diellit

Publikuar

-

Për herë të parë në darkë si prindër/ Arbana dhe Eduarti shijojnë njëri-tjetrin me lejen e Diellit

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj duket se kanë gjetur pak kohë për të shijuar bashkë një darkë romantike.

Në mes angazhimesh si në familje ashtu edhe më projekte nga ana profesionale çifti kanë kaluar pak kohë vetëm në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata kanë publikuar në Instatgram video nga restoranti ku kanë darkuar dhe janë shprehur me shaka se kanë dalë bashkë pas 100 vjetësh.

LEXO EDHE:  Këto sjellje të prindërve i bëjnë fëmijët të skuqen nga turpi

“I kemi marrë leje Diellit sonte dhe kemi dalë për darkës pas sa kohësh? 100 vjetësh”, shprehen Eduarti dhe Arbana në video.

“Darka e parë si prindër”, shkruan Arbana në një nga fotot e publikuara në Instastory./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Priste unazë, mori lekë/ 25 vjeçari nga Fieri surprizohet live

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një histori prekëse ka qenë sot në qendër të emisionit “E diela Shqiptare”, në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Një nënë ka vendosur të ftojë djalin e saj 25 vjeçar për ta falenderuar për të gjithë kontributin që ai ka dhënë në familjen e tyre.  Ajo ka treguar se djali i saj ka pasur një fëmijëri të vështirë dhe se gjithmonë ka menduar për familjen jo për vetën  e tij.

Ajo është shprehur se ai ka punuar vetëm për shtëpinë dhe kishte vendosur që të gjitha lekët e mbledhura nga ai për 1 vit tja ruante në një llogari bankare.

LEXO EDHE:  Meghan dhe Princ Harry prindër për herë të dytë/ Vjen në jetë Lilibet Diana

LEXO EDHE:  Arbana Osmani surprizon fansat/ Publikon foton që po bën xhiron e rrjetitNë momentin që 25 vjeçari ka mbëritur në studio Arditi ka vendosur ti bëjë një lojë duke u shprehur se e priste një unazë. Por kur mori zarfin 25 vjeçari ka parë llogarinë bankare ku nëna  e tij kishte grumbulluar lekët.

Ajo ka falenderuar djalin e saj dhe mesazhi është mbyllur me një përqfim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“I dhunshëm dhe agresiv”/ Opinionistët e “Big Brother” “masakrojnë” bashkëshortin e Palomës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

I ftuar në “Fun club”, “Big Brother” ka qenë edhe bashkëshorti i Palomës për të folur rreth deklaratës së saj se ai e ka dhunuar.

Ndër të tjera, kujtojmë se ai i dërgoi Palomës një “çmim” si aktorja më e mirë duke ironizuar në këtë mënyrë atë që Paloma tha.

Ky detaj është kapur nga tre opinionistët e “Fun Club”, Ina Kollçaku, Graciano Tagani dhe Iva Tiço të cilët mendojnë se ai nuk duhet të reagonte, pasi Paloma i ka dhënë një mesazh shumë të fortë femrave shqiptare dhe ai nuk duhej të bënte këto reagime.

Pse i dhe Palomës çmimin ‘aktorja më e mirë’”, i ka thënë Ina

LEXO EDHE:  Foto/ Kur personazhet e njohura vishen njësoj si fëmijët e tyre

LEXO EDHE:  Meghan dhe Princ Harry prindër për herë të dytë/ Vjen në jetë Lilibet DianaE kisha në plan ta takoja që më parë Palomën, nuk ishte më tendencë”, është shprehur ai duke shtuar:

Nuk ka pse preket familja. Unë e dua shumë nusen time. Nuk ishte e nevojshme që e gjitha të interpretohej kaq keq nga portalet dhe njerzit. Nuk ka pse të dal unë si monstër. Ne jemi shumë mirë”.

Edhe pasi ai u largua nga biseda, tre opinionistët vazhduan bisedën duke u shprehur se ai vazhdon të jetë i dhunshëm dhe agresiv, sepse në asnjë moment nuk u interesua për Palomën por vetëm fjalët e përhapura./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

E ftuar në Fun Club, “Big Brother” emisioni i të dielës të moderuar nga Dojna Mema, Ina Kollçaku ka folur në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit. Duke qëndruar në të njëjtën linjë më mendimin e Gracianos Ina u shpreh se gjithashtu nuk e sheh të sinqerte Granitin. Gjithashtu ajo e akuzoi atë se po sillej shumë shëmtuar. Nga ana tjetër sipas saj edhe Fifi nuk ka pse i rri aq afër Granitit sepse i jep më shumë hapësira që ai ta shfryrëzojë.

LEXO EDHE:  Vrasja e Marvi Mihalit/ Tension tek Krimet e Rënda

LEXO EDHE:  Fotot po bëhen virale/ Prindërit postojnë foto para dhe pasi kanë bërë fëmijë

Graniti po sillet shumë shëmtuar.  Një dru që nuk i jep asgjë Fifit. Edhe sjellja e Fifit nuk më ka pëlqyer. Nuk ka pse rri aq afër Granitit kur e sheh që ai nuk i jep gjë”, është shprehur Ina.Kujtojmë se marrëdhënia e Fifit dhe Granitit po diskutohet gjatë në media dhe aludohet se mes tyre mund të ketë më shumë se miqësi./CNA.al

LEXO TE PLOTE