Connect with Us

FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin

Showbizz

FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin

Publikuar

-

FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin

Këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla janë  kthyer në një nga çiftet më të komentuar të momentit.

Pak kohë më parë Fjolla mori propozimin për martesë nga Fisniku dhe që nga ai moment në rrjetet sociale , këngëtarja publikon shpesh foto e video me partnerin.

Së fundi ajo ka treguar një nga arsyet pse zihet me partnerin e saj. Duket se një nga pyetjet më të shpeshta që Fjolla i bën Fisnikut është në lidhje me kilogramët.

LEXO EDHE:  Fjolla Morina e humb fare/Ngatërron Ledrin me Noizyn

“Zemër, a jom e trashë a?” “Flej tash loqk, nesër përlahem”- është biseda e tyre me nota humori, të cilën Fjolla e ndau në InstaStory./ CNA.al

Lufta me Covid-19/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë një shumë parash
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Kjo është sëmundja që e largoi Neslihan Atagylin nga seriali

Publikuar

-

Nga

Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Kjo është sëmundja që e largoi Neslihan Atagylin nga seriali

Kjo periudhë ka qenë shumë e vështirë për aktoren truke Neslihan Atagyl,për shkak të problemeve serioze që ka patur me shëndetin.

Mediat e huaja raportojnë se atorja ka përfunduar në spital javën e kaluar pasi ka humbur shumë peshë, dhe vuan nga sëmundja koliti spastik.

Si pasojë e problemeve shëndetësore ajo hoqi dorë edhe nga seriali ku po launte aktualisht, “Vajza e Ambasadorit.”

“Përshëndetje të gjithëve. Është koha që t’I them lamturmirë Nares sime të dashur. Gruas që e ndjeva kaq shumë teksa aktroja. Tolerova shumë situata, por trupi nuk më toleroi mua, kështu që unë kam nevojë të pushoj. Falenderoj shumë stafin tim të Vajzës së ambasadorit! Falenderoj miqtë dhe fansat që na kanë ndjekur dhe mbështetur. Shihemi në seriale të tjera”, shkruan Neslihan.

LEXO EDHE:  VIDEO- Delfinët shmangin “kthesat” kur zhyten nën ujë/ A jeni kuriozë të zbuloni arsyen?

LEXO EDHE:  U kap me armë në çantë/ Prokuroria mbyll hetimet për Fjolla Morinën

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar dy fot ku tregojnë edhe gjendjen e aktores. Gjendja e Neslihan është shumë serioze dhe se duhet të bëjë shumë kujdes me ushqimin, duke përjashtuar ato që përmbajnë gluten.

Kujtojmë se në serial do ta zëvendësojë Tuba Buyukustun, e cila do luaj krah Engin Akyürek./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Një tjetër shqiptare e suksesshme/ Modelja pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare, Mirjeta Shala po i ngjit shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut. Bukuorshja është zhvendosur në New York ku dhe vijon me punën e saj duke reklamuar veshje të brendeve më të famshme të momentit.

Së fundi Mirjeta Shala është bërë pjesë e revistës së njohur SohoFashion ku dhe ka ndarë historinë  e saj.

LEXO EDHE:  U kap me armë në çantë/ Prokuroria mbyll hetimet për Fjolla Morinën

LEXO EDHE:  Zgjidhni problemet tuaja në çift/ Rregullat që nuk duhet të thyeni në një lidhje

Ajo madje ka pozuar për revistën dhe imazhi i saj ndodhet në kopertinën e revistës së njohur ndërkombëtare.

Kujtojmë gjithashtu se Mirjeta ka qenë pjesë e një prej kompeticionve të bukurisë si Miss Kosova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Publikuar

-

Nga

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Pak ditë më parë, miliarderja Kylie Jenner publikoi një video ku tregonte ambientin e dushit, dhe menjëherë pas publikimit shpërthyen komentet dhe memet në rrjetet sociale.

Të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale nuk e kanë menduar se një miliardere si Kylie Jenner ka një dush që ka pak presion.

Pas të gjithë reagimeve dhe memeve, Kylie ka reaguar duke shkruar: “Vazhdoj të shoh dushin tim kudo në internet. Postova një video nga dushet në zyrat e mia, që i kam shumë qejf dhe mendoj se janë të mrekullueshme. S’kam asnjë problem me to, por të gjithë paskan parë presionin e dushit.

LEXO EDHE:  Fjolla Morina e humb fare/Ngatërron Ledrin me Noizyn

LEXO EDHE:  Dy arsyet pse nuk duhet të pini kurrë ujë duke qëndruar në këmbë

“Fakti që të gjithëve iu duket kaq shqetësues presioni i ujit më bën me të vërtetë të qesh. Ky është dushi im i përditshëm dhe ky është presioni i ujit. Faleminderit të gjithëve për shqetësimin tuaj!”, vijon më tej ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE