Connect with Us

Shtatzënë për herë të dytë/ Elita Rudi i nënshtrohet tamponit

Showbizz

Shtatzënë për herë të dytë/ Elita Rudi i nënshtrohet tamponit

Publikuar

-

Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura për shqiptarët. Elita është në pritje të ëmbël për të dytën herë dhe pas djalit zërit së shpejti do të sjellë në jetë një vajzë.

Duke parë që rastet me Covid janë në rritje edhe në Kosovë, moderatorja ka treguar se ka kryer testin për të parë nëse është infektuar me Covid.

LEXO EDHE:  Përpjekjet globale për të gjetur vaksinën e COVID-19/ SHBA refuzon të përfshihet

Nuk e dimë nëse ajo ka patur shqetësime apo jo, por ka ndarë me ndjekësit e saj rezultatin i cili është negative./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Provokuese dhe sensuale/ Luana Vjollca nxeh rrjetin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të pëlyer të publikut shqiptar. Ajo shpesh herë poston foto hot në instagram e saj.

Ditën e sotme moderatorja shihet e veshur me një palë rroba banjo ngjyrë gold ku ka veshur edhe një këshimë të verdhë sipër.

Si gjithmon Luana di si ti tërbojë ndjekësit e saj, në përshkrimin e saj ajo i ka pyetur: Si keni qenë?

LEXO EDHE:  Prej 24 ditësh në betejë me Covid-19/ Humb jetën babai i avokatit Goxhaj

LEXO EDHE:  Eva Murati dhe Nevina Shtylla janë zënë?/ Moderatorja tregon të vërtetën e marrëdhënies mes tyre

Në fotot e publikuara ajo shihet shumë provokuese dhe sensuale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Vetëm me bikini, Jasmina çmend rrjetin/ Bën lëvizje provokuese

Publikuar

-

Nga

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më seksi të momentit. Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari ndjekësit në rrjetet sociale.

Jasmin ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese.

Ish konkurrentja bën lëvizje provokuese teksa shihet e veshur vetëm me bikini.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Flet këngëtari i hitit “Despacito”/ “Fama më kushtoi shumë”

Publikuar

-

Nga

Kënga “Despacito”, vijon të jetë një nga këngët  më të dëgjuara në të gjithë botën.

Depsacito e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee numëron 7.4 miliardë klikime në Yotube.

Por fama pas kësaj kënge i ka kushtuar shumë këngëtarit Luis Fonsi. Ai tregon se iu desh të ishte më shpesh në koncerte dhe turne, si pasojë humbi hapat e parë të djalit të tij.

LEXO EDHE:  Prej 24 ditësh në betejë me Covid-19/ Humb jetën babai i avokatit Goxhaj

LEXO EDHE:  “Jam shumë krenar për ty”/ Babai surprizon Arbanën në emision, mesazhi që përloti moderatoren

Rocco lindi pak muaj para publikimit të këngës. Pastaj me famën që Despacito mori unë kisha më tepër pune. Duhet të shkoja në çdo koncert. Njerëzit kërkonin që t’ua këndoja. Kështu qëndroja shumë pak në shtëpi”, u shpreh Fonsi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE