Connect with Us

FOTO-Vetëm me të brendshme seksi/ Beatrix Ramosaj ngre temperaturat në rrjet

Showbizz

FOTO-Vetëm me të brendshme seksi/ Beatrix Ramosaj ngre temperaturat në rrjet

Publikuar

-

Prej një kohe shumë të gjatë Beatrix Ramosajn po e shohim në rrjetet sociale si një modele pasi ka bërë një pauzë shumë të gjatë në muzikë.

Ajo shpesh publikon foto shumë seksi ku tregon linjat e saj perfekte. Së fundi ajo ka publikuar një foto të sajën ku shihet vetëm me të brendshme seksi.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Vajza e Albërie Hadërgjonaj është në pritjen e ëmbël

Kaq është dashur që në rrjet të shpërthejnë komentet komplimentuese për bukuroshen, e cila duket mjaft provokuese në foto.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

“Po shikoja kalendarin dhe u ndjeva shumë e trishtuar”/ Beatrix Ramosaj prek me fjalët për të atin e ndierë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

LEXO EDHE:  “Ëndrra e çdo mashkulli”/ Fotot ku Irina Shayk “rrëqeth” me fizikun e saj

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Vajza e Albërie Hadërgjonaj është në pritjen e ëmbël

LEXO EDHE:  Demi Rose shfaqet krah modeles me gjoks shpërthyes: “E kush ka nevojë për burrë”

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Demi Rose shfaqet krah modeles me gjoks shpërthyes: “E kush ka nevojë për burrë”

LEXO EDHE:  VIDEO-Me bikini minimaliste para pasqyrës/ Kejvina Kthella i vë flakën Instagramit

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE