Connect with Us

“O lopë e shkurtër”/ Ester Bylyku i publikon komentet, juristja seksi: Po sikur të kam shoqe

Showbizz

“O lopë e shkurtër”/ Ester Bylyku i publikon komentet, juristja seksi: Po sikur të kam shoqe

Publikuar

-

Juristja seksi, Redona Koçi është një nga fotomodelet më të komentuara të shoëbizit. Ajo publikon shpesh herë foto shumë provokuese madje ka guxuar të pozojë edhe nudo.

E ftuar në emisionin Glamour Zone me moderatoren Ester Bylyku, Redona ka komentuar rreth komenteve negative që moderatorja kishte përzgjedhur.

Njëri prej komenteve ishte tejet ofendues ku ndjekësi apo komentuesi i drejtohej me fjalët: “O lopë e shkrutër”.

Pasi e ka lexuar Redona i është kthyer moderatores  duke u shprehur: Po unë sikur të kam edhe shoqe mi Ester. Pse më publikon këto komente?

Për të treguar që ky është një moment ku Redona mund tu përgjigjet atyre që i shkruajnë dhe për t’iu thënë që nuk ka asnjë kompleks dhe që nuk është as e shëndoshë dhe as e shkrutër.

LEXO EDHE:  VIDEO-Kejvina Kthella zbërthehet në mes të emisionit/ Bluzja nuk i "mban" dot gjoksin

“Ashtu kanë shkruar në koment, s’kam ç’bëj (qesh)”, është shprehur Ester./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Futi djemtë në “sherr”/ Melisa, e përkëdhelura e Përputhen

LEXO EDHE:  VIDEO-Kejvina Kthella zbërthehet në mes të emisionit/ Bluzja nuk i "mban" dot gjoksin

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Futi djemtë në “sherr”/ Melisa, e përkëdhelura e Përputhen

LEXO EDHE:  Nuk përmbahet Kiara Tito: Më pëlqen seksi i zjarrtë

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Pas grushteve në emisionin live, Milaim Zeka përfshihet në një tjetër skandal

LEXO EDHE:  “Mundohemi të hedhim njëri-tjetrin poshtë”/ Ledjana reagon pas akuzave

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE