Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Sadullah shpëton Songylin

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Sadullah shpëton Songylin

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Sadullah shpëton Songylin

Sadullah revoltohet me Zehrën kur mëson se ajo i ka futur në kurth Gynejin dhe Songylin. Zehra si gjithmonë i mohon akuzat dhe shtiret si e pafajshme. Gynej kthehet në shtëpi dhe i thotë fajdexhiut se nuk arriti t’i gjente paratë.

Ai i kërkon të qëllojë atë në vend të Songylit. Sadullah shkon të shpëtojë Songylin por plagoset nga fajdexhiu. Zehra i bërtet Songylit e Gynejit duke ia lënë fajin atyre për këtë që ndodhi. Nazan shkon të pajtohet me Serkanin por ky i fundit nuk e fal dot për veprimin që ajo bëri.

Kader merr një telefonatë nga nëna e saj por nuk pranon të flasë me të. Gynej përballet me nënën e tij dhe i lutet ta pranojë faktin që ai nuk ka për tu ndarë kurrë nga Songyli./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader mëson se Banu ka abortuar fëmijën

LEXO EDHE:  Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude shërohet dhe shkon për të shpëtuar Ejlylin

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë nënën/ Zbulon profesionin e saj

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, Jeta Dembacaj.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah për krah me të dhe shkruan: “E dua buzëqeshjen tënde mbretërsha ime.”

Më tej në komente ndjekësit kanë zbuluar edhe profesionin e nënës së Rudinës. Ajo ka qenë mësuese matematike dhe komentet pozitive për të në rrjet janë të shumta.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej ndahet nga Songyl

Një prej ndjekësve tregon edhe ndryshimet që kanë nënë e bijë në karakter.

“Une e kam pasur zysh matematike dhe gjithmon e mbaj mend serioze, ti je me e qeshur dhe me dukesh me e dashur, me shoqerore”, shkruan ndjekësja./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tha se e respektonte në sy të babait/ Reperi habit me zgjedhjen mes Capital T dhe Skerdit

Publikuar

-

Nga

Pas largimit nga labeli “Authentic”, reperi Gent Fatali dhe Capital T kanë patur një mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Në fillim kur kam dal prej “Authentic Entertainment” dhe kam kaluar tek “Max Production”, nuk është se jemi ndarë edhe aq mirë se ka qenë një kohë kur janë bërë disa gjëra kështu me nxitim, se ndonjëherë njeriu nxitohet për mënyrën si i zgjidh gjërat. Por me Capital t kam dal kam pirë kafe”, ka thënë reperi në një intervistë.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”, Genti i habiti të gjithë kur tha se kishte respekt për Capital T, me të cilin vite më parë ka patur edhe një bashkëpunim muzikor.

Teksa menduam se gjërat mes tyre janë rregulluar, duket se kjo ka qenë vetëm në dukje dhe mbase reperi u ndje i detyruar për të dhënë një përgjigje në sy të babait të Capital T.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl nuk martohet, rikthehet në jetimore

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

Në After Party i pyetur kë zgjedh mes Skerdit dhe Capital, ai ka zgjedhur Skerdin duke mos dhënë më tej asnjë shpjegim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE