Connect with Us

“Përvëluese” si Tammy Hembrow/ Kjo është modelja që po “pushton” Instagramin

Showbizz

“Përvëluese” si Tammy Hembrow/ Kjo është modelja që po “pushton” Instagramin

Publikuar

-

“Përvëluese” si Tammy Hembrow/ Kjo është modelja që po “pushton” Instagramin

Tammy Hembrow është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bukuroshja australiane është bërë e njohur falë formave të saj bombastike.

Tammy e adhuron palestrën dhe kjo është arsyeja pse ka një fizik që çdo femër do ta dëshironte. Për më tepër ajo është nënë e dy fëmijëve përkatësisht një vajzë dhe një djalë.

Hembrow ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale që kalon shifrën 11.7 milionë ndjekës.

LEXO EDHE:  E fiksuar pas palestrës dhe pozave seksi/ Kjo është 64 vjeçarja që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Mami më “bombastike”/ Fotot e modeles australiane që nuk duhet t’i humbisni
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Nga

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

LEXO EDHE:  FOTO-Super e sistemuar/ Lori Hoxha zbulon pak nga gardëroba e saj dhe na la pa fjalë

LEXO EDHE:  Pozon vetëm me bikini/ Njihuni me bukuroshen që ndez meshkujt me format “bombë”

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Publikuar

-

Nga

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Nikita Dragun është jo pak e njohur për shoëbizin. Ajo është modele, youtuber dhe makeup artiste amerikane.

Nikita bie në sy për stilin e saj ekstravagant dhe pozat tejet provokuese. Ajo nuk nguron të publikojë dhe foto topless duke ndezur kështu rrjetinme komente.

Nikita ka një numër të madh ndjekësish, rreth 9.1 milionë ndjekës në Instagram falë pozave të saj tejet të nxehta.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian pozon me të brendshme në Instagram për Shën Valentin

LEXO EDHE:  “Më pëlqen nudo në krevat, seksi më i mirë para martesës”/ Gruaja e deputetit i tregon të gjitha

për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi “kapet mat” me këngëtaren/ Jasmina: Sa për këtë femrën…

Publikuar

-

Nga

Andi “kapet mat” me këngëtaren/ Jasmina: Sa për këtë femrën…

Pak minuta më parë, ish konkurrentja e Përputhen Jasmina Kadriu ka publikuar një foto, ku Andi shihet në shoqërinë e këngëtares Diona Fona.

Jasmina ka treguar se ajo dhe Andi ishin në ditëlindjen e Fationit, ku Andi është larguar drejt Vlorës ku po xhirohej klipi më i ri i këngëtares.

Në një status në rrjetet sociale, Jasmina shkruan se është Andi ai që po shkon drejt femrës së gabuar. Por gjithashtu ka një mesazh për Dionën: “Sa për këtë femrën, bota është rrumbullak, sot unë e nesër ti, duke i dërguar dhe një emoji puthje si mënyrë ironie.”

Ndërkohë ende nuk ka një reagim nga Andi apo këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE