Connect with Us

FOTO-Një shoqe si Xhemi/ Moderatorja i vjen në ndihmë Arbana Osmanit

Showbizz

FOTO-Një shoqe si Xhemi/ Moderatorja i vjen në ndihmë Arbana Osmanit

Publikuar

-

FOTO-Një shoqe si Xhemi/ Moderatorja i vjen në ndihmë Arbana Osmanit

Moderatorja Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë një shoqëri shumë të ngushtë prej vitesh. Shpesh dy mikeshta ndajnë në rrjetet sociale momente kur janë me njëra-tjetrën.

Në këtë periudhë që Arbana është bërë nënë për të dytën herë, gjumi është një nga problemet e çdo nëne që sapo ka sjellë në jetë një fëmijë.

LEXO EDHE:  "Të votosh apo mos të votosh"/ Moderatorja shqiptare në "dilemë" duke ekspozuar të pasmet

Për këtë arsye, Xhemi i ka ardhur në ndihmë mikeshës së saj duke i treguar si të flejë një orë sa për tetë orë gjumë.

“Ma gjeti Xhemi Shehu kërkimin tim në google të përnatshëm” shkruan Arbana në postimin e saj të fundit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dyshues për lidhjen me Sarën/ Atdheu i përgjigjet Arjan Konomit

Publikuar

-

Nga

Sara dhe Atdheu vendosën që të largoheshin çift nga Përputhen. Një prej atyre që nuk besoi në lidhjen e tyre ishte opinionisti Arjan Konomi.

Ai e cilësoi si një lojë të Atdheut dhe se po tallej me të gjitha vajzat aty. Madje në emision tha se nuk e besonte se lidhja e Atdheut dhe Sarës do të zgjaste as tre javë.

Pas kësaj Atdheu ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet  me Sarën dhe krahas i kujton Arianit se kanë mbetur edhe dy javë kohë nga deklarata që bëri në Përputhen kundër tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kërkoj më shumë se dy gjokse dhe një prapanicë”/ Aktori i “365 days” thumbon Belen Rodriguez

Publikuar

-

Nga

“Kërkoj më shumë se dy gjokse dhe një prapanicë”/ Aktori i “365 days" thumbon Belen Rodriguez

Michele Morrone është një nga aktorët më të pëlqyer dhe të kërkuar të momentit. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve.

Një nga pyetjet të cilat i drejtoi një fans është të bëhej çift me modelen Belen Rodriguez, ai ka reaguar në një mënyrë që nuk iu ka pëlqyer aspak ndjekësve.

Ai është shprehur: “Alan më këshillon të fejohem me Belen. Atëherë, prototipi im për një grua është pak më i lartë se dy gjokse dhe një prapanicë. Por kush e di…

LEXO EDHE:  “Të votosh apo mos të votosh”/ Moderatorja shqiptare në “dilemë” duke ekspozuar të pasmet

LEXO EDHE:  “Jam perfekte për meme”/ Alketa Vejsiu tregon për momentet e sikletshme në skenë

Disa prej fansave mendojnë se ky reagim vjen pasi nuk ka mundur të ketë asgjë me Belen, e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E vetmja që mbron këtë konkurrente/ Ledjana zbulon arsyen

Publikuar

-

Nga

E vetmja që mbron këtë konkurrente/ Ledjana zbulon arsyen

Sindi Loci është një nga vajzat që ka krijuar shumë debate dhe reagime të ashpra në emisionin Përputhen.

Në shumë raste të gjithë konkurrentët përfshihen në debat duke e sulmuar apo kritikuar. Por një nga konkurrentet që e mbështet Sindin dhe ka një mendim të mirë për të është Ledjana.

Ajo e ka zbuluar edhe arsyen pse duke thënë se është një vazjë shumë e mirë dhe se me të gjitha vajzat mundohet të tregohet e sjellshme.

LEXO EDHE:  I mungoi ekranit për një kohë të gjatë/ Moderatorja: ”Nuk është fundi i botës”

LEXO EDHE:  VIDEO-Pa grim dhe pa filtër/ Moderatorja seksi e sportit ndez Instagramin

Nga ana tjetër Sindi e ka falenderuar për mendimin pozitiv në Instastory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE