Connect with Us

“Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ?”/ Moderatorja revoltohet pas marrjes së gjobës

Showbizz

“Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ?”/ Moderatorja revoltohet pas marrjes së gjobës

Publikuar

-

Moderatorja Einxhel Shkira është revoltuar pas gjobës së marrë mbrëmjen e kaluar pasi është ndaluar nga policia pas orës 22:00 në rrugë dhe pa masën mbrojtëse.

Nëpërmjet një video që Einxhel ka postuar në rrjetet sociale ka thënë se e kaluar një herë Covid dhe nuk mund t’ia ngjisë dikujt apo të infektohet sërish e kësisoj nuk ka pse t’a mbajë maskën.

Ky muhabeti i karantinës në orën 10 paska qenë serioze, nuk ka qenë shaka. Sapo kalova 2 patrulla, të parës i kalova, të dytës te lagjia më ndaluan dhe më thanë se sapo bëra 2 shkelje. Isha jashtë orarit dhe nuk kisha maskë. Nëse unë e kam kaluar Covidin dhe nuk ka kush ma ngjit më dhe nuk kam kujt t’ja ngjis pse duhet ta mbaj maskën. Nëse unë jam vetëm në rrugë pse duhet ta mbaj maskën? Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ?”, shprehet Einxhel në një video./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas një mungese të gjatë në muzikë/ Rikthehet Era Istrefi, zbulon bashkëpunimin me artistin e famshëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Era Istrefi arriti të bëhej e famshme në të gjithë botën me hitin e saj “Bon Bon”, i cili numëron mbi 800 milionë klikime në Youtube.

Istrefi pati një pauzë shumë të gjatë në muzikë dhe për një kohë u “zhduk” nga rrjetet sociale.

Por duket se ka mbledhur forcat për tu rikthyer sërish fuqishëm me hite.

LEXO EDHE:  Sa i madh është rreziku i infektimit me koronavirus në natyrë?

LEXO EDHE:  Debati mbi vaksinat/ Brataj del me reagimin e fortë: Nuk më këshillon as Soros, as Bill Gates!Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet në studio duke regjistruar këngën e saj më të re.

Këngëtarja ka zbuluar edhe surprizën dhe duket se së shpejti do të vijë me një bashkëpunim me këngëtarin e njohur ndërkombëtar, Claydee./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“E kuqe flakë”/ Luana Vjollca tregon hiret nga pushimet

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Luana Vjollca është një nga moderatoret më seksi dhe të komentuara të momentit.

Shpesh ajo tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Ndërsa tregon se po vijon pushimet e saj luksoze, Luana ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet sensuale.

E veshur me bikini ngjyrë të kuqe moderatorja ka treguar format e saj bombastike, që komentohen gjithnjë.

LEXO EDHE:  Vendoset izolimi i mëtejshëm i Gjermanisë/ Ja masat e reja

LEXO EDHE:  "Thefsh qafën Covid-19/ Artan Hoxha tregon luftën me virusin e shekullitKujtojmë se së fundi në mediat rozë Luana është përfolur shumë si për jetën private ashtu edhe për karrierën e saj. Vjollca ka lënë enigmë faktin se ku do ta shohim në televizion këtë vit, pasi thuhet se nuk do të jetë më pjesë e Top Channel.

Shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse u fute në “Përputhen”?/ Melisa habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë çifti i vetëm që u krijua nga emisioni “Përputhen”. Në fakt ata u lidhën jashtë emisionit por shkak për njohjen e tyre ishte pikërisht “Përputhen”.
Marrëdhenia midis tyre është shumë e komentuar në rrjetet sociale dhe shpesh përfliten për ndonjë ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë provon të kundërtën, se janë bashkë dhe shumë të lumtur.

.
Melisa së fundmi, me anën e një postimi në Instastory ka thënë hapur arsyen e pjesëmarrjes së saj në “Përputhen. Arsyeja është pikërisht Andi. “Si tu mbush mendja të hysh në Përputhen”, e pyet njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  Sa i madh është rreziku i infektimit me koronavirus në natyrë?

LEXO EDHE:  Debati mbi vaksinat/ Brataj del me reagimin e fortë: Nuk më këshillon as Soros, as Bill Gates!Melisa ja kthen “Ju betohem që kur pashe Andin. Por më bindi edhe shoqja ime e ngushtë Sidorela Isufi. Nëse nuk më besoni mua ajo di të gjithë historinë”.

Pas daljes nga “Përputhen” Melisa është fokusuar në karrierën e saj muzikore, ndërsa Andi më tepër drejt bizneseve të tij.
Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE