Connect with Us

“Kam menduar se nuk do të humbas kurrë”/ Rudina Dembacaj prek me dedikimin për babain e saj të ndjerë

Showbizz

“Kam menduar se nuk do të humbas kurrë”/ Rudina Dembacaj prek me dedikimin për babain e saj të ndjerë

Publikuar

-

Aktorja Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun më të shtrenjtë të familjes, babain e saj. Dembacaj ka ndarë shpesh herë dedikime prekëse me fotot e të atit të ndierë.

Së fundmi aktorja ka publikuar një tjetër foto me babain,ku ka shkruar:  “Sa budallaqe kam qenë. Kam menduar se nuk do të humbas kurrë”.

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur konsumon marjiuanë/ ‘Mi blen nëna ime’

Për Dembacajn është ende e freksët dhimbja për humbjen e të atit. Në intervistat e saj ajo është shprehur se ai ka lënë një boshllëk të madh tek ajo pasi ka patur një lidhje shumë të veçantë më të atin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Vajza pa si po dhunohesha”/ Paloma bën rrëfimin rrëqethës, tregon si e denoncoi bashkëshortin në polici

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gazetarja Rudina Demneri e njohur ndryshe si Paloma është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip.

Paloma ka rrëfyer një nga periudhat më të errëta të jetës së saj ku bashkëshorti i saj, Andrej, ishte i alkoolizuar dhe kishte momente që e dhunonte.

Ajo ka treguar se një nga momentet më të vështira ishte kur vajza e saj pa se si i ati dhunonte të ëmën.

Kanë qenë tetë vite të vështira. Ëndërroja të flija një natë e qetë.LEXO EDHE:  “E kam pritur këtë moment që 13 vjeç”/ Moderatorja bën ndërhyrjen estetike në trup

LEXO EDHE:  “E kam pritur këtë moment që 13 vjeç”/ Moderatorja bën ndërhyrjen estetike në trup

Isha e pafuqishme për të punuar. Gjithë kjo energji u shterua me vite.

Shpërthimi më i madh ka qenë kur vajza pa si po dhunohesha. Gjithsesi nuk i mbylla sytë dhe e përtypa.

E denoncova në polici. Nuk doja të përjetoj situate që fëmija im t’i shihte me sy, që nesër t’i kishte si një njollë shpirtërore. Dua të jetoj të rris gocën, dua të bëj një fëmijë tjetër, të zgjeroj familjen, ky është qëllimi im”, është shprehur Paloma./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me Alvisën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonia Gjoka është një nga konkurrentet, e cila është bërë pjesë e emisionit së fundi.

Sot iu dha mundësia që në Përputhen të ketë një takim 4 minutësh dhe zgjedhja e saj ishte Bashkimi.

Gjatë takimit me Bashkimin, Antonia ka tregiuar arsyet pse e pëlqen atë duke theksuar se mendon se është një njeri pozitiv dhe i sinqertë.

Por pas takimit me Bashkimin , ka patur një përplasje mes saj dhe Alvisës.

LEXO EDHE:  FOTOT-Një nga femrat më të bukura turke/ “Sulltaneshë Hyrrem” ndryshon pamjen dhe i la të gjithë gojëhapur

LEXO EDHE:  FOTOT-Një nga femrat më të bukura turke/ “Sulltaneshë Hyrrem” ndryshon pamjen dhe i la të gjithë gojëhapur

Teksa Alvisa tregon se Bruno dhe Antonia njihen jashtë, ka patur një imitim në mimikë nga ana e Alvisës që ka acaruar konkurrenten. Në një moment ajo ngrihet dhe i shkon para fytyrës, duke thënë që mos të bëjë më mimika për të./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Thyhen” akujt mes Adës dhe Edit/ Konkurrenti i kërkon falje në mënyrën më të veçantë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që pas takimit të parë në Përputhen, Ada dhe Edi kanë patur debate të forta mes njëri-tjetrit që kanë kaluar deri në ofendime.

Javë pas jave raporti i tyre ka qenë mjaft i tensionuar dhe nuk kanë munguar thumbimet nga ana e të dy personazheve. Mirëpo sot, Edi ka vendosur të sheshojë të gjithë mosmarrëveshjet dhe të rregullojë raportin e tij me Adën duke i kërkuar falje për të gjitha fjalët që ka thënë për të.

LEXO EDHE:  Nëntë gra që po plaken këndshëm

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur konsumon marjiuanë/ ‘Mi blen nëna ime’

Madje e gjithë kjo ka përfunduar me një kërcim shumë emocionues ku dyshja ka patur mundësinë edhe të bisedojnë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE