Connect with Us

Fifi merr vendimin drastik/ “Nuk do të flas më…”

Showbizz

Fifi merr vendimin drastik/ “Nuk do të flas më…”

Publikuar

-

Fifi merr vendimin drastik/ "Nuk do të flas më…"

Këngëtarja Fifi , kohët e fundit është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale dhe lidhjen e saj të dashurisë.

Pak ditë më parë, Fifi ka qenë e ftuar në emisionin e Olsi Bylykut Roped With Olsi, ku ka treguar më shumë detaje rreth jetës së saj.

Por pas deklaratave të saj komentet duket se e kanë shqetësuar dhe për këtë arsye ka reaguar në rrjetet sociale.

Ajo është shprehur se është penduar se ka treguar kaq shumë rreth jetës së saj personale dhe ka shkruar se nuk do të flasë më rreth kësaj në asnjë intervistë apo media.

LEXO EDHE:  “Kur je ndjerë krenare se je shqiptare”/ Era Istrefi zbulon momentin emocionues

“Jo shumë kohë më parë kam thënë në një status që kur të kem gjëra konkrete do ju them vetë personalisht dhe e vetmja gjë konkrete është që jam e dashuruar. Ndërkohë zonja dhe zotërinj, m’keni prek n’familje, m’keni prek n’kallo.”- shkruan ajo ndër të tjera./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dokumenti- “Braktisi” muzikën/ Zaimina Vasjari nis “karrierën” si specialiste në Ujësjellësin e Durrësit

Publikuar

-

Nga

Prej vitesh e distancuar nga muzika, tashmë këngëtarja Zaimina Vasjari ka nisur një karrierë të re, si specialiste në Ujësjellsin e Durrësit.

Në dokumentin e bërë publik, Zaimina ka marrë këtë post që prej 10 qershorit të këtij viti. Ajo figuron e punësuar si specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizime në Durrës, në degën e Shijakut.

Vendimi mban firmën e drejtorit të Ujësjellësit Spartak Kovaçi. Përveçse këngëtare Zaimina mban edhe titullin “Miss Shqiperia”, ndërkaq është diplomuar në degën e Arkitekturës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aurela Hoxha konfirmon lajmin se është bërë nënë/ Publikon fotot e para me bebin

Publikuar

-

Nga

Pas shumë muajsh që u përfol për shtatzëni, modelja Aurela Hoxha ka konfirmuar për herë të parë se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet me të voglin në duar dhe disa foto nga periudha e shtatzënësië.

Në njërën prej fotove, Aurela shihet teksa ushqen të birin me gji ndërsa në një tjetër shihet duke e mbajtur në krahë, djalin e saj.

Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende emrin e të voglit dhe imazhin e tij nuk e ka bërë ende publik.

LEXO EDHE:  “Ju lutem më falni”/ Këngëtarja e njohur anulon koncertet , ja çfarë ka ndodhur

LEXO EDHE:  Së shpejti nënë për herë të parë/ Olta Boka në pritje të ëmbël

Kujtojmë se Aurela Hoxha ka 6 vite që është në një lidhje me partnerin e saj, i cili është mësuar se quhet Alban. Në ditën e Shën Valentinit, Aurela zbuloi se ajo dhe partneri kanë shumë vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani dhe Aristela u shfaqen bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Publikuar

-

Nga

Mevlani dhe Aristela u shfaqën bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Dy ish konkurentët e “Për’puthen”, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dyshja më e komentuar e momentit, për shkak të historisë të tyre të dashurisë.

Mirëpo Mevlani i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme teka ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Aristelës.

Dyshja shfaqeshin bashkë në një shtrat dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Ledjanës.

Ato kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram, pasi sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit.

Këtë deklaratë e ka vënë re edhe Ledjana, që ju ka kërkuar me lutje fansave që të mos ofendojnë askënd. Ajo shprehet se nuk ka armiqësi me asnjë njeri, sepse të gjithë janë të lirë të lidhen dhe të shoqërohen me kë të duan. Përmes këtij mesazhi ajo tregon edhe njëherë se i ka dhënë fund një herë e mirë marrëdhënies me Mevlanin.

LEXO EDHE:  Foto/ Këngëtarja e njohur shfaqet pa makijazh

LEXO EDHE:  Parashikimi i astrologut të famshëm për ditën e sotme/ Dashuria dhe puna në fokus

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, shkruan Ledjana.

LEXO TE PLOTE