Connect with Us

Ëndrra e çdo mashkulli/ Fotot më të zjarrta të Beniada Nishanit

Showbizz

Ëndrra e çdo mashkulli/ Fotot më të zjarrta të Beniada Nishanit

Publikuar

-

Ëndrra e çdo mashkulli/ Fotot më të zjarrta të Beniada Nishanit

Beniada Nishani (Jakiç) nisi një karrierë të re si modele, duke u përzgjedhur imazh i revistës “Playboy” të Portugalisë, ajo nuk po ndalet në realizimin e seteve fotografike ku pozon kryesisht nudo.

Vajza nga Durrësi që komentohet në Itali si modelja që bie në sy për këmbët e gjata, bëri përshtypje si imazhi i vajzës nga Shqipëria në faqet e revistës erotike.

LEXO EDHE:  Demi Rose po "shpërthen"/ Fotot e saj po “çmendin” meshkujt

Bukuroshja bjonde nuk ndalet së provokuari me pamjen e saj dhe fotot e saj provokuese janë të shumta në llogarinë e saj. Ne kemi përzgjedhur vetëm disa prej që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk ua kam për borxh”/ Diskutime të forta mes banorëve të Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e sotme ka patur debate të forta mes banorëve përsa i përket pastrëtisë në shtëpi. Shumë prej banorëve ankohen se jo të gjithë angazhohen në pastrimin e shtëpisë dhe kjo nuk është aspak e drejtë.

Diskutimi është hapur nga Arjola, e cila kërkon që të gjithë banorët të kryejnë punët që iu janë caktuar në shtëpi.

Nuk ua kam për borxh, vendosini gjërat në vendin e duhur”, është shprehur e revoltuar Arjola.

LEXO EDHE:  Imazhet epike tregojnë se si SpaceX bëri historinë duke fluturuar astronautët e NASA-s nga stacioni hapësinor

LEXO EDHE:  Kim Kardashian hap arkivat/ Publikon videon që do t'iu lërë pa fjalë

Ky debat është shpërndarë edhe tek abnorët e tjerë dhe diskutime ka patur edhe mes Fifit dhe Arbrit, i cili ka patur ankesa përsa i përket buxhetit.

Por nuk ka munguar as një përplasje mes Monikës dhe Einxhel, e cila për të ngacmuar Monikën është shprehur se e ka të nevojshme të dëgjojë çdo diskutim./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi dhe Antonela flasin për nominimet/ Ja kush del nga shtëpia e Big Brother sipas vajzave

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Të nominuarat  e kësaj jave janë Beatrix, Einxhel dhe Beniada. Në fakt banorët e shtëpisë së Big Brother nuk e dinë ende se këtë të martë do të votohet për më të preferuarën nga tre vajzat.

Nominimet e javës janë komentuar shumë nga banorët e shtëpisë të cilët kanë nisur të japin parashikimet e tyre se kush mund të largohet.

LEXO EDHE:  Imazhet epike tregojnë se si SpaceX bëri historinë duke fluturuar astronautët e NASA-s nga stacioni hapësinor

LEXO EDHE:  Kim Kardashian hap arkivat/ Publikon videon që do t'iu lërë pa fjalë

Në një bisedë mjaft të kujdesshme, Fifi dhe Antonela shprehen se nuk duan që nga Big Brother të dalë Beatrix dhe Beniada.

Megjithatë, Antonela është skeptike duke thënë se nuk i dihet se publiku është i paparashikueshëm./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me të brendshme seksi/ Provokon Enca: Nëse do të isha ushqim, çfarë do të më quanit

Publikuar

-

Nga

Enca Haxhia është padyshim një nga vajzat më provokuese të shoëbizit shqiptar.

Këngëtarja prej shumë kohësh nuk është shumë aktive në muzikë, por nuk mungon me fotot e saj super provokative në rrjetet sociale.Së fundi ajo pushoi në Dubai nga ku nuk kanë munguar fotot seksi.

Enca ka publikuar një foto pak më parë ku shihet me të brendshme seksi dhe krahas fotove shkruan duke provokuar: Nëse do të isha ushqim, çfarë do të më quanit?/ CNA.al

LEXO TE PLOTE