Connect with Us

Përplasen dy makina pranë Prokurorisë së Tiranës/ Përmbyset fouristrada

Kronika

Përplasen dy makina pranë Prokurorisë së Tiranës/ Përmbyset fouristrada

Publikuar

-

Përplasen dy makina pranë Prokurorisë së Tiranës/ Përmbyset fouristrada

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë te kryqëzimi i prokurorisë së Tiranës, te Mine Peza.

Mësohet se dy makina janë përplasur keq dhe njëra prej tyre është përmbysur.

Nga informacionet paraprake, nuk raportohet për persona të plagosur, ndërsa ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga CNA.al, në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ CNA.al

Përplasen dy makina pranë Prokurorisë së Tiranës/ Përmbyset fouristrada Përplasen dy makina pranë Prokurorisë së Tiranës/ Përmbyset fouristrada Përplasen dy makina pranë Prokurorisë së Tiranës/ Përmbyset fouristrada

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Mashtronte me shitjen e banesave/ Dënohet sërish biznesmenia në Tiranë

Publikuar

-

Nga

Biznesmenia e ndërtimit Vjollca Hoxholli, është dënuar sërish nga Gjykata.

Sipas report tv, gjyqtari Gert Hoxha e dënoi me 8 vite burg për mashtrim më shumë se njëherë me pasoja të rënda.

Ndërkohë, Hoxholli vazhdon të qëndrojë në masën e sigurisë arrest shtëpie.

Kallzimi kërë herë është bërë nga 6 persona, të cilëve u është shitur hyrja disa herë.

LEXO EDHE:  Vrau dy persona me thikë në Paris/ Pushkatohet nga policia

LEXO EDHE:  Makina përplas 53-vjeçarin/ I plagosuri transportohet me urgjencë në Tiranë

Kujtojme ketu se pak kohe me pare, Gjykata e Tiranës kishte vendosur 6 vite burg për Vjollca Hoxhollin.

Shiste dy herë apartamentet/ Gjykata dënon me 6 vite burg sipërmarrësen

LEXO TE PLOTE

Kronika

Qarkullonin me armë me vete/ Arrestohet 30 vjeçari, një tjetër person shpallet në kërkim

Publikuar

-

Nga

Policia e Beratit ka arrestuar një shtetas ndërsa një tjetër e ka shpallur në kërkim.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale H.Gj 30 vjeç dhe L. T 25 vejç nuk iu bindën urdhërit për të ndaluar, hodhën armën e zjarrit dhe tentuan të largoheshin me një motoçikletë.

Mësohet se gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit L. T. u gjetën dhe u sekuestruan një fishek pistolete, 1 shkop metalik dhe 1 thikë.

LEXO EDHE:  Foto/ Zjarr i madh në pyllin e Semanit

LEXO EDHE:  Foto/ Zjarr i madh në pyllin e Semanit

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Bie nga kati i tretë i banesës/ Ndërron jetë 58-vjeçari  

Publikuar

-

Nga

I shpërthen granata duke punuar tokën/ Plagoset 39 vjeçari në Maliq

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lushnje, ku një 58-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi dyshohet se ka rënë nga kati i tretë i banesës, ku jetonte.

Sipas uniformave blu ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:35, në lagjen “Loni Dhamo”, Lushnjë, ndërsa viktima është shtetasi A. T., 58 vjeç.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEXO TE PLOTE